Ново
SUMSAYEI Игла Threader за Рачно Шиење,Пластична Жица Јамка DIY Едноставна Игла Threader Рака Машина за Шиење Алатка за Шиење Изработката,Трајни производи за Домаќинството за Ши?

SUMSAYEI Игла Threader за Рачно Шиење,Пластична Жица Јамка DIY Едноставна Игла Threader Рака Машина за Шиење

Достапност: Залиха
DEN 119.76

♥【БРЗА ИСПОРАКА】-ние ќе се испраќаат во рок од 48 часа.Вие ќе добиете во 7-15 дена. ♥【Игла threaders】-направени од пластика со добар квалитет,да ви помогне да конец со игла и низа бисери, се погодни за игли и монистра од многу различни големини, помош за да ја подобрат својата ефикасност во игла работа, Бои се во случаен испорака. ♥【Едноставно да се применуваат】- го гајтанот низ очите на игла, потоа ставете го гајтанот низ иглата, и конечно се повлече нишката од окото на иглата, лесно да се работи, практична шиење материјали за стари, казанџии и оние кои не шиење работа. ♥【За двете рачно и машинско】- овие threaders се погодни за провира игла, особено лесен за провира оние игли со мала игла око, добро за шиење проектот и изработка на накит. ♥【Широк апликации】- погоден за повеќето шиење работи, кожа, тексас, свила, платно и памук, различни големина на игла, може да се примени за да се премине бод, декоративни крои и везови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ИГЛА ПРОВИРА АЛАТКА】За провира, автоматска игла threader поминува го гајтанот низ иглата око лесно.За вме

Пакетот доаѓа со : 2 парчиња пластични drawstring threaders, 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик за шиење јамка тарне�

Голема количина : ќе добиете 40 парчиња од пластични игли за шиење threader, кои можат да ги задоволат вашите �

ИГЛА THREADER INSERTER АЛАТКА : Машина Игла Inserter и Threader намалува замор на очите и теми игли брзо.ИГЛА THREADER INSERTER АЛ

Големина информации : вкупната должина на рачни игла threader за вез е за 45 mm / 1.8 инчи; на машина за шиење thread

Вовед : Таа е погодна за рачно шиење и машински операции, значително подобрување на работа ефикасност и �

Тип : Сина Автоматско Игла Threader, брзо може да се заврши провира и намалување на замор на очите.Threader : Долж�

Автоматско игла threader со едноставна еднопритисни акција копче за брзо и лесно игла за шиење провира.Вгра

Со Јасно Кутија : Тоа Може Да Биде Во Склопот Чуваат, Тоа Може Да Ги Стави Иглата Совет Во Соодветната Поз

Направени од високо квалитетен материјал,издржливи и долготрајни.Овие threaders се погодни за провира игла,

Совети за користење тоа : внесете уредот преку ветар конец за тоа потоа се повлече на тема надвор од дупк

Пакетот Вклучува : 5 Pcs црвено игла threaders и 5pcs сина игла threaders, вкупно 10 парчиња и складирање кутија.Доволн�

Специјално дизајниран за да се направи вашиот занает работа лесно и брзо.Лесен за употреба, погоден за с

Hummingbird Игла Threaders.Threader има вовлечен страна профил за прст сместување и грчевито држејќи се за.Мали lanyard д�

☀【Голема Помошник】 : иглата провира алатка ќе биде голем помошник во вашата шиење работа, која ви пома�

Двојно функции : за провира, тоа може да им помогне ставете го гајтанот низ иглата око погодно, во случај

Автоматско лесно игла за шиење уред,љубов и подарок за мајките.Погоден за стари лица, или за еден човек к

Scroll