Ново
MKNCILN Внатрешни работи Вратата Налепници Цртан филм Девојка Само Лепило Винил Decal Водоотпорен Лепенки 3D Уметност Вратата Слика за Детска Бања Момчиња Девојчиња Спа?

MKNCILN Внатрешни работи Вратата Налепници Цртан филм Девојка Само Лепило Винил Decal Водоотпорен Лепенки 3D

Достапност: Залиха
DEN 626.64

【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】- Нашата 3 D Вратата Налепници Оркестарот Доаѓање Големина (Wx H) : 15.2x78.7 инчен/38.5x200cm 2 КОМПЈУТЕРИ, Заврши Големина : 30.3x78.7 инчен/77x200cm; Ова е сет на DIY вратата decal, Можете да го инсталирате сами. 【КВАЛИТЕТ И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ ВРАТАТА НАЛЕПНИЦИ】- Квалитет и еко-пријателски ПВЦ материјал, без мирис вратата мурали налепници, се безбедни за употреба.Отпорен на вода вратата ѕид мурали, отпорни на влага, погодни за украсување кујна / бања вратата налепница мурали, само се чистат со влажна крпа. 【Самолепливи ВРАТАТА НАЛЕПНИЦИ】- самолепливи вратата налепници, многу лесно да се примени.Силна лепливоста вратата мурали кора и се држи, нема остатоци лево кога вратата mural налепница беше исклучен, нема да го оштети површини.Sself-лепило, само се отстрани лепило од филмот на назад и лепак на површината. 【ЗАШТЕДА на ТРОШОЦИ】- Нашата исклучителна ПВЦ винил вратата налепници може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, бања, кујна врати, итн.Донесе различни бои во вашата соба, ви донесе добро расположение, и не е лесно да се оштети, ги Зачувате вашите пари и време. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】- Ние обезбедуваме прилагоди и професионални услуги на клиентите пред и по купувањето; чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош со оваа 3 D вратата налепница.Нашиот исклучителен 3 D вратата налепници се направи вашата соба да изгледа повеќе онанирачки и да ви донесе добро расположение.Вратата налепница спецификации : (Wx H)Прошири големина на налепницата : 38.5x200cm(15.2x78.7 инчен)големина на готовиот налепница : 77x200cm(30.3x78.7 инчен)поле на примена : Мазни ѕидови, врати, фрижидери се сите достапни.Тоа е само погодна за мазни површини, како што се метал, стакло, прашина на ѕидовите, итн.Предности на вратата налепници : 1. Водоотпорен и лесен-за-чистење на вратата murals2. Самолепливи вратата налепници кои се лесно да се држи и не е лесно да се damage3. Самолепливи вратата налепници изработени од еколошки материјали ПВЦ,еколошки, безбедно и без мирис.4. Нашата врата, налепници може лесно да ги красат вашата соба и да ви донесе добро расположение.Како да се користи вратата налепници : 1. Отстранување на врата се справи, чистење на површината со сува крпа, и чувајте го сув.2. Држи ја налепницата на врата и полека кора задниот панел надолу.3. Користете пластична картичка за отстранување на воздушни меури.Тоа може да биде repositioned кога е потребно.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме да се држи на мазната површина, не се држи на еден груб или нерамна површина.2. Рачно мерење на вратата налепници, ве молиме овозможи некои грешки.3. Поради светлината на екранот проблем, не може да биде бои, ве молиме understand If имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Верувам дека добрата комуникација може да ни помогне да се избегнат непотребни проблеми.Со нетрпение очекувам да вашата информација, ние сме среќни да помогнеме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : Еден пакет на оваа врата оркестарот позадината вклучува 2 листови на вратата налепн

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : Еден пакет на оваа врата оркестарот позадината вклучува 2 листови на вратата налепн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мерки приближно 6 Винил боја црнаНајвисок Квалитет на Винил загарантирани!!.Детални инструкции се вклуч

Крвава handprint ноќта на Вештерките украси се направени од висок квалитет, водоотпорен и издржливи ПВЦ мат

ГОЛЕМИНА на & ПАКЕТ : Еден пакет на оваа врата оркестарот позадината вклучува 2 листови на вратата налепн

Тоа ќе биде одличен подарок за пријатели или семејства!.Печатење на дрво, без хартија налепница...

Налепница големина е 4 X 4 Инчи Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница.Винил на прилично доба

Брише чисти винил, хигиенски.Без лепило, се држи со статички електрицитет, па нема да наштети на вашиот т

【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】 Нашата 3 D Вратата Налепници Оркестарот Доаѓање Големина (Wx H) : 15.2x78.7 инчен / 38.5x200cm 2

Ова е за на ѕид decal што е прикажано на сликата.Сите производи се направени во САД.Димензии се од најоддал

Scroll