Ново
Dakine Преродба Комплет M

Dakine Преродба Комплет M

Достапност: Залиха
DEN 1198.80

Голема патување за полнење кои можат да се користат за контра врвот или виси ориентација.Две мали внатрешни zippered џебови за мали предмети како и една голема внатрешна мрежа џеб и divider.Еден голем removeable јасно пластика џеб за течности (TSA во согласност).Навивам-далеку ги јамка со брзо ослободување тока, како и еластична секојдневно синџири се задржи долго предмети се справи.Convienent врвот земи се справи.Заживувањето на Полнење е веројатно нашиот најголем функционална патна комплет.Достапни во големи, средни и мали, Големи опција е доволно пространа да се приспособат полна големина toiletries, и има две мали внатрешни џебови, еден голем внатрешни работи мрежа џеб, и мрежа divider, за да се задржи нешта во место.Оваа торба, исто така доаѓа со отстранлив јасно пластика џеб за liquidsso не мора да се повлече од вашиот целиот комплет во TSA линија.Со својот широк-база дизајн и поместена надворешни ѕидови, Преродба е солидна countertop комплет, и има навивам-далеку ги јамка, па тоа што се преобразува да виси ориентација кога ви треба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

⭕ На U S A ПРОДАВАЧОТ❗❗❗✅ рачно изработени НА старомоден НАЧИН : Нашите ултрастилски ditty торба е направ

10 отстранлив партиции, слободни да организира, удобен и практичен Пластични тежок случај фиксна козмет

Магнетни затворање Големина разлика од нашите редовни Dopp Комплет, за поголем производи и за подолги пат

Отвори Големина : 10.Водоотпорен Џеб:Две водоотпорен перница може да се одржи влажни крпи, четка за заби

【МултиФункција】 Патување toiletry торба има повеќе оддели за различни барања за чување.Тоа ќе го задржи ва

Големина на : 23 * 10 * 47 cm / 9 * 4 * 18.5 инч.Материјал : Twill;toiletry торба лесен и пренослив.Мулти Прегради Дизајн :

Кавгабесплатно Патување : Заборавајте за пакувањестрес и велат здраво на кавгабесплатно патување.Со си

Оваа toiletry торба е направен од висок квалитет на потрошни материјали.Тоа е лесно да се чисти и да се отпор

TOILETRY ТОРБА СЕТ ЗА ПАТУВАЊЕ : Уникатна 3 парче сет кои можете да ги прилагодите за да одговара на вашите па

Патент затворање.Издржлив Материјал : Ова крупните toiletry кеса направена од саќе форма најлон ткаенина, с

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр

Голем Капацитет : Ова toiletry торба е поголем од тоа што изгледа, и има доволно простор за складирање; 2 прег

▶Материјал : Добро изработени од еколошки Полиестер ткаенини со патентите puller повлекува ▶Лесни и Издр

★Убаво големина : 7.3 x 3 x 5.1 во / 18.5 x 7.5 x 13 cm, погодна за шминка и канцелариски материјал, и лесно да се носат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Лесно да се организира mens кожа toiletry торба : 2 големи главниот двојно zippered прегради со еластична бендови д

Тешка Тежина Памук Платно 2 Zippered Прегради.Удобен сметководствена се справи со прикачен на торба за лесе

Голем Капацитет Toiletry Торба Димензија : 12.2"L x 10.4"Wx 6.9"Х 6 прегради за да ги исполни сите ваши складирање пот

Патент затворање.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Ова toiletry торба е направен од Саќе Најлон материјали и Водоотпорен С

Голем Капацитет Нашите трипарче toiletry сет вклучува преносни toiletry торба, козметички торба и четка торба.

Scroll