Ново
Wuuycoky Црна O-прстени Прстени Не Заварени Рака Прилагодувач Webbing Појаси

Wuuycoky Црна O-прстени Прстени Не Заварени Рака Прилагодувач Webbing Појаси

Достапност: Залиха
DEN 107.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тока затворање.Внатрешен дијаметар : 0.5"(13mm);Жица со дијаметар : 2mm.Оваа O прстен тока површината боја се електрични позлата.Ве молиме погледнете го овој тока димензиите на сликата.Забелешка : Тоа не е заварени,тоа не може да се отвори освен ако отворете го со алатки.Се користи за чанти, ремени, украсни дизајни, saddlery, занаети, многу други користи.Материјал : Метал и жица.Тоа може да се користи за багаж,чанти,облека ,рака ,ранци и други додатоци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

* Пакет од 20 пара на пластични градник рака клипови, 10 пара на црна тон, останатите 10 се јасни Правоаголни

Hummer затворач rotatable опашка овална прстен внатрешниот дијаметар : 1.5"(38mm);Hummer затворач целосна должина : 1.8"(4

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【 Материјал 】:Тоа е направен од метал, има добра тежина, и има мазна надворешноста 【 Елегантен Декор 】

Материјал : Пластични,трајни и модерен.Боја : ќе испратени од страна на случаен избор.Дарежлив овална ди�

Направени од цинк легура материјал, одлична изработка, мазни и тркалезни, полн со текстура.Electroplating проц�

Нечистотија отпорни и лесно да се чисти.Цврсто инсталиран.Мала тежина.Не е лесно да се деформирани.Едно�

Тока затворање.BIKICOCO е прилагодлив слајдови тока дизајн им овозможува на појас да се прилагоди на било к�

Маска Прилагодливи Ремени : Маска Уво Болка Прилагодливи Појас може да ја намали непријатноста.Можете д

Пакетот вклучува 9 пара snapback рака.Овие капи тока се направени од пластика, добра флексибилност и еластич

Надворешниот Дијаметар : 25мм / 0.98 во,Внатрешен Дијаметар : 17mm / 0.67 во,Дебелина : 4mm.Тип : изборен Круг Пролет

Материјал : Алуминиум.Боја : пиштол боја.Пакување : 10 PCS Чевли Чипка Куки,10 PCS Заковки.Тока бленда : 5mm (0.2 во)

Круг на Кристално Сребро Кристал Лента Токи Лизгачи Кристал тока лизгачот, толку убави, лесно да се нос�

Материјал : Метал.Внатрешниот дијаметар на : 1.5" или 38mm.Дупка со Дијаметар од 16mm 5 / 8".Количина : 20 Pcs.Боја : Ц�

Тока затворање.Овие целокупната токи клип сврзувачки елементи се изработени од метал материјал, Лесно �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Hummer затворач rotatable опашка овална прстен внатрешниот дијаметар : 0.5"(13mm);Hummer затворач целосна должина : 1.2"(3

Количината и големината детали : пакетот вклучува 60 парчиња метални прстени, 60 парчиња метал лизгачи и 60

Пакет се Вклучени : 10 компјутери / Пакет .Боја : Црна.Webbing Големина : 1 / 2"(12.5 mm) Должина : 1.32"(33.5 mm) Ширина : 0.72"(1

100 Пакување од пластика токи.Боја : Црна.Компатибилен со 1 инчен webbing или помали.Димензии : 2.6 x 1.4 x 0.5 инчи.Par

【НАПРАВИ СВОЈ МАСКА】 Овие еластична кабелот брави се совршена маска изработка на материјали за DIY facemask

Тока затворање.Триаголник тока долниот раб внатрешна должина : 0.7"(18mm),внатрешен висина : 0.6"(15mm),Isosceles рабо

Тока затворање.Внатрешна должина : 1"(25мм);Внатрешна ширина : 0.5"(13mm);Жица со дијаметар : 3мм.Оваа правоаголн

Scroll