Ново
MaxMate Мека Три Пати Камионот Корито Tonneau Покритие за 2014-2021 Тојота Тундра (Не Одговара Трага специјално Издание со Чување на Кутии) | Fleetside 5.5' Кревет (66) | TCT371432

MaxMate Мека Три Пати Камионот Корито Tonneau Покритие за 2014-2021 Тојота Тундра (Не Одговара Трага специјално

Достапност: Залиха
DEN 5040.00

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dual-обложени и е направен од тешки 24oz.морските-одделение винил, со авион-одделение алуминиумски рамки, и доаѓа со нерѓосувачки челик стеги за лесна инсталација и голема издржливост.пред насобраните хоризонтална crossbars понуди поддршка и погодно пати нагоре со капак обезбедување на целосна кревет пристап кога е потребно.Лесно не дупчење инсталација со настава и монтажа хардвер предвидено.Answer : ___________________________ NOTE : Мали дупки ќе треба да се намали во bedliner за возила опремени со над-the-bedrail bedliner да се обезбеди стеги за соодветна маска инсталација; поклопецот ќе работат со под-the-bedrail bedliner без промена. 10-ГОДИШНО NO-КАВГА ГАРАНЦИЈА ЗА НАС КЛИЕНТИ!.Постојат многу предности за оваа мека три пати капак, вклучувајќи и способност да се отстранат во секунди за над-големина товар или едноставно да се свитка нанапред и да се обезбеди место за помали товари.На tonneau покрие, исто така, доаѓа целосно состави што значи НЕМА дупчење, на тој начин што на инсталацијата брзо.Не само на премијата покрие обезбедува заштита и функционалност што треба, но, исто така, на елегантен стилски дизајн кој ќе изгледа одлично на секој камион!FITMENTTruck Кревет : Fleetside Bed Должина : 5.5 ft Compatible со 2014-2021 Тојота Тундра(Не Одговара Трага специјално Издание со Чување на Кутии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (не Ќе одговара на Јаглерод Пр�

НеRusting Дијамант Плоча Алуминиум.Заштитна Сјај Црна Прав Грб Заврши.Заврши Од Страна На Креветот Капи Ко�

Се Вклопува 20152018 Ford F150 Кратко Кревет (5'6").Ова тешко виткање tonneau поклопецот лесно стеги на без дупчење и о

Се Вклопува Во 2015 2020 Ford F150 Супер Екипажот & Супер Кабината 5' 7" Кревет (67.1").ПРОШИРЕН за СКЛАДИРАЊЕ на Оваа

Земја На Потекло : Сад.Тип На Производ : Спортинг Стоки.Објектот Пакет Димензии : 21.843 L X 20.066 W X 6.096 H (Cm).Обје�

Примена : За 19821993 Chevy S10 Fleetside 6 Ft ( 72" ) Кратко Кревет Модели, 19821990 GMC S15 Fleetside 6 Ft ( 72" ) Кратко Кревет Модели, 199119

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0518 Такома.Оваа Надградба Единица Совршено се В�

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dualобложени и е направен од тешки 24oz.морскитеодделение винил, со вграденв

Се ВКЛОПУВА СОВРШЕНО / ЛЕСНО ДА се LATCH ROLLITUP tonneau опфаќа совршено се вклопуваат во вашиот кревет шини и се�

Се вклопува во 2007 2021 Тојота Тундра w / карго систем за управување, не ќе работат w / Трага Издание модели 6'

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500, Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП

Се вклопува во 2020 2021 Chevy / GMC Silverado / Сиера 2500 / 3500 HD 6' 10" Кревет (82.2").СТИЛСКИ МАТ ФИНИШ Ултра Flex е издржлив ал�

Се вклопува во 2019 2022 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (Не се Компатибилни w / Јаглеро�

Примена : За 20152022 Chevy Колорадо 5 Ft ( 60" ) Кратко Кревет Модели, 20152022 GMC Кањонот 5 Ft ( 60" ) Кратко Кревет Модели ( �

Се вклопува во 2020 2021 Chevy / GMC Silverado / Сиера 2500 / 3500 HD 6' 10" Кревет (82.2") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex ви овозможува да

Truxedo 1520 Компатибилен со GMC Кањонот & Компатибилен со Chevy Колорадо 6ft Про X15 Кревет Капак.Дел Број : 1453301 Xtra Н�

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 8' Кревет (96").НЕСПОРЕДЛИВ СКЛАДИРАЊЕ Сите се ТркалаатNЗаклучување о

НИ Патентиран Дизајн.Капакот е dualобложени и е направен од тешки 24oz.морскитеодделение винил, со вграденв

Scroll