Ново
Б/A Јога Стабилност Топка - Екстра Дебели Стабилност Фитнес Бол Стол, ПВЦ Јога Вежби Топката со Брз Пумпа во Собата, Професионална Одделение Рамнотежа & Стабилност Т?

Б/A Јога Стабилност Топка - Екстра Дебели Стабилност Фитнес Бол Стол, ПВЦ Јога Вежби Топката со Брз Пумпа во

Достапност: Залиха
DEN 317.52

★【Пукна Отпорни s направен од високо квалитетни ПВЦ, кој е здрав и еколошки.Оваа јога топката е задебелена, која има силна носивоста и не е лесно да explo.На тој начин, тоа е многу безбедна и погодна за луѓе од сите возрасти.Покрај тоа, таа не само што може да се користи за јога, но исто така погоден за тело зграда, танц, масажа здравствена заштита, итн.Па ни веруваат, својата вредност купување!>>>>>Карактеристики : ●Направени од високо квалитетни ПВЦ, здрав, еластична и еколошки● Светло обоени и практични ● Мазна, удобно на допир ●Безбедно и погодна за луѓе на сите возрасти●Погоден за тело зграда, танц, масажа здравствена заштита, итн>>>>>Спецификации : 1. Материјал : PVC2. Боја : Blue3. Дијаметар : 21.65" / 55cm4. Тежина : 28.22 мл / 800g>>>>>Пакет Вклучува : 1 x Јога Ball1 x Pump2 x Топката Stoppers1 x Пневматски Приклучокот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВЕЖБА ЈОГА ТОПКА Одлично за физикална терапија, спортски тренинг, губење на тежината вежба, а исто така

Мини рамнотежа топката е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал и антипукна слој, кој е во можност

ПОЛНО ТЕЛО ФИТНЕС : ја Зајакне вашите мускули, како и пракса вашиот ментален фокус, со pushup прозорци, squats,

★ Јога топката е изработена од мек ПВЦ материјал.Кога човечкото тело контакти со него, на надувување фи

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Дизајниран за професионалци, идеален за сите нивоа искуство со екстрадебел проти

Имаме вежба топката за да одговара на сите потреби на тоа дали се користи за Пилатес, Јога, водат обука и

ЗА ОНИЕ ШТО ЗНААТ И САКААТ : Семејството спомени остави траен впечаток.ПРЕКРАСЕН ХОКЕЈ на ПРЕКИНУВАЧ : Д

Се повлече На затворање ❧❧Материјал : Памук ❧❧Големина : една големина ❧❧ Одличен подарок за вашите п

СОВРШЕН ЗА ОЧЕКУВААТ МАЈКИ.Ослободат назад и карличен притисок во текот на бременоста и во текот на тру

Тоа е разноврсна фитнес алатка за Јога, рехабилитација вежби, стабилност вежба, итн.Олеснува стегање на

ПУКНАОТПОРНИ : Заборавајте за пукна.Дизајниран со 4mm дебели ПВЦ, оваа рамнотежа топката може да работи с

Произведено ВО ИТАЛИЈА : Направен од висококвалитетни материјали и се дизајнирани да издржат повторна

♬♬♬♬Брзината : Средна Брзина ♬♬♬♬Материјал : Полиуретан ♬♬♬♬Точка Име : Сквош Топка ♬♬♬♬Дијаме

АНТИПУКНА Нашата вежба јога топки се направени од високо квалитетна професионална ПВЦ материјал, еколо

Can Do Гумени Топки за Вежбање се направи вежбањето забавно и да се подобри рамнотежата, координацијата, ф

9 ИНЧЕН MULTIКОРИСТЕЊЕ на ТОПКАТА за ВЕЖБАЊЕ : Совршен за јога, Пилатес, barre, физичката терапија или фитнес в

На КВАЛИТЕТОТ на ЖИВОТНАТА средина ЕВА Мобилна пенење технологија,Висок квалитет и лесен за употреба.В

АНТИПУКНА Изградена со квалитетни ПВЦ материјал, антипукна јога топката може да се справи со повеќето

Тврда Гума Школка која го спречува blowouts кога ја тресна на земја.НеБие функционална обука топката.Тексту

【Антипукна Пилатес Топката】Оваа Мека пилатес топката е направен од висок квалитет на мека, ниска мири

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова вилица exerciser се направени од издржлив и удобно храна одделение силико

Силиконски Материјал : топката заштитна држач, се направени од храна одделение органскиот силициум, кој

❤Издржливост and Практичност : Тешкидолжност ПВЦ материјал може да се спречи punctures, and дното е мека

Пвц ☺ екстра дебели и антипукна : една од највисоките густина бидете топки на пазарот...

Одлична Вежба Големина : 0.3 mm до 1.1 мм, 12"x2"; Овие вежби бендови се одлични за exercisers во различна фаза на рабо

Scroll