Ново
Baoblaze Миленичиња Куче Куче Третираат Џвакање Топката Обука Игра Играчка Џвакање Залак Игра Вежба Играчка

Baoblaze Миленичиња Куче Куче Третираат Џвакање Топката Обука Игра Играчка Џвакање Залак Игра Вежба Играчка

Достапност: Залиха
DEN 135.60

Сосема нов и висок квалитет.Три бои за да ги одберете.Направен од висок квалитет не-токсични материјали, доволно безбедно за вашите миленици за да се игра.Одличен тренинг играчка за вас за да комуницирате со вашето домашно милениче кучиња, тоа не е добро да се подобри puppys интелигенција.Совршен џвакање играчка за домашни миленици, кучињата и мачките.Опис : - Сосема нов и висок квалитет. - Три бои за да ги одберете. - Направен од висок квалитет не-токсични материјали, доволно безбедно за вашите миленици за да се игра. - Одличен тренинг играчка за вас за да комуницирате со вашето домашно милениче кучиња, тоа не е добро да се подобри puppys интелигенција. - Совршен џвакање играчка за домашни миленици, кучињата и мачките.Спецификација : - Материјал : Rubber Size Табела : S : Дијаметар : Прибл. 7cm / 2.76 inch M : Дијаметар : Прибл. 9cm / 3.54 inch L : Дијаметар : Прибл. 12.5 cm / 4.92 inch Package Вклучува : 1 Парче Милениче Џвакање Ball Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

- Material:
Rubber
Size Chart:
Diameter:
Approx. 7cm / 2.76inch
Diameter:
Approx. 9cm / 3.54inch
Diameter:
Approx. 12.5cm / 4.92inch
Package Includes:
1 Piece Pet Chewing Ball :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Поврзани производи

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки.Марко Ален Потпи

Јасно 6оз.лажичка за точење мраз во чаши.Поликарбонат за отпор кон влијанието и поразителен.Заострените

100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.ФУДБАЛОТ БЕШЕ ПОТПИШАН СО СРЕБРЕНА БОЈА ПЕНКАЛО.ГРБ ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.ANQUAN BO

27 MM 1" 35 ТОПЧИЊА.Ве молиме да го Прочитате Описот Подолу За Повеќе Детали.Ќе биде предаден во 12 дена 35 НОВИ

√ Совршена играчка за вашето бебе √ Високо квалитетен материјал, нетоксични, без мирис √ Совршен за вн�

Мали жив топки се 32 mm / 1.26 инчен жив топки за децата.Кој половини на различни бои, тие жив топки партија у

Електричен смешно мачка топката, на неправилни спорт топката со catnip и симулација риба, е клучен за да се

Премиум Квалитет Тепих : Ова Издржлив И Лесен За Чистење Тепих Е Направен Од 100Процентно Премиум Полиест

Safty Материјал : мека гума материјал не е лесно да се оштети, и двете форми може да биде вклучен слободно.П�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Baseballs.ПОТПИШАН БОБО BUCK

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки.Роџер Staubach "#12 HOF 1

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годи�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и TRISTAR Продукции, Inc.Категорија; Autographed Топки.Џон Lattner 2012 Tristar Signa Нама�

✿ 5 компјутери на топки само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! ✿ Тоа е неопходно за нас да с�

Боја : Црвена.Топката Големина : 1"(25мм),Вкупната големина со tinsels е 1.5".Идеален за употреба во DIY проекти,до�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Топки.Џон Хана New England Patriots Autogr

Материјал : Направен од висок квалитет со силиконска.Еколошки, нетоксични и мирис слободни, флексибилни

Сертификат за Автентичноста Од PSA / ДНК.Џош Норман Потпишан Полна Големина Логото Фудбал W / ДОКАЗ.Сликат�

Материјали : Направен од висококвалитет дрво.Здрав изградба и уникатна изработка, природен дрвен со нет

Издржливи и Безбедни – Направени со врвни трајни TPR Гума.Издржливи сепак, мала тежина тоа исто така лебд

Се тресат тоа и тоа ќе блесне.Снабдувањето со електрична енергија на батеријата е 3 копчето ќелија.Прави

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Кошарка.Оваа кошарка е лично �

Scroll