Ново
xiaolajiao Перење Кеси за Обновливи Пластични Џамбо Перење Архивиран Големи Силни Трговски Дома Чување Торба Движат Куќа Essentials за Чување Облека, Bedspreads, Ќебиња

xiaolajiao Перење Кеси за Обновливи Пластични Џамбо Перење Архивиран Големи Силни Трговски Дома Чување Торба

Достапност: Залиха
DEN 184.56

Високо-квалитетни Материјали : Направен од задебелена и се проширува Оксфорд со двојно-игла за шиење и двојно патентите, во Торба за Перење може да се користи за долго време.Производ Големина : големината на Перење Торба е околу 80*60*20cm/31.50*23.62*7.87 во, кој е многу лесен за употреба кога ќе треба да се сместат ватенка и перница.Да зачувате Простор : се Движат Кеси се простор на енергија, која може да биде потполно укината во мали димензии за лесно складирање во фиоки, плакари, автомобили, или багаж.За Повеќе Цели : може да се користи за Складирање Кеси за чување облека, намирници, или она што го сакате.Како кралот на големината на bedspreads, ќебиња, ќебиња, кампување опрема, перници, перничиња, празник украси, се движат, лофт складирање, итн.Задоволство Услуга : Со цел да се подобрат задоволството на клиентите, сите коментари и прашања се ценат.Па ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми.Опис : Перење Торба е направен од високо-квалитет на Оксфорд Ткаенина и Полипропилен, трајни и еднократно.Ова е најдобро за складирање торба за чување облека, јоргани, книги или други кујна и градинарски отпад.Функција : 1. Лесно да се Use2. Совршен за Moving3. Огромен Storage Specification : Име : Перење Bag Material : Оксфорд Ткаенина и Polypropylene Size : за 80*60*20 cm/31.50*23.62*7.87 in Weight : околу 120 g Packing Листа : 1* Перење Bag Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Декларираните карактеристики

Name:
 Laundry Bag
Material:
 Oxford Cloth and Polypropylene
Size:
 about 80*60*20 cm/31.50*23.62*7.87 in
Weight:
 about 120 g
Packing List:
 
1* Laundry Bag :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.    :

Поврзани производи

【Лесни & Преносни】Оваа перат алишта ранец е едноставен, модерен и лесен.Тоа има рачка на страна, на врво

Пакетот Вклучува 1*Виси складирање торба + 2*нерѓосувачки челик куки + 2*ПВЦ лепак кука.Големина 16(W)x35(L) ин

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : торба за перење е направено на премиум долготраен, мека, дише и здрава полиестер вла�

❈ТРАЕН ТКАЕНИНИ : На ткаенина се користи во перење кошница е во Оксфорд ткаенина, кој е издржлив, водоот�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Перење кошница мери 12.6 x 22.7 инчи, нуди пространа простор да се одржи вашата облека, пост

Димензии : 16 x 1.5 x 20 Врамени.Подготвен да се Откажам Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убав

Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 L.Материјали : облека забавува се направен�

❈ТРАЕН ТКАЕНИНИ : На ткаенина се користи во перење кошница е во Оксфорд ткаенина, кој е издржлив, водоот�

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете от

Измијте кесички се направени од мрежа, водат и солза отпорен материјал се со силна патентите.А дише пера

Изработен од Полиестер Оксфорд ткаенина, потрајни, носатотпорни, лесно да се мијат & сува, се држат во ис�

Перење Кеси.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна облека торби за пере�

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете от

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

Овие табела нето џебови доаѓаат со железна прачка, може да се им била заклучена во страни на железница, м

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

На природен начин да омекне, пената и сува облека, без употреба на хемикалии и намалување на вода и елект

[Голема Големина] Овој перење Торба мерки 29 инчи Висок x 13 инчи Широка.Тоа е доволно за одржување 23 носиво

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

·Димензија : 12.6*11*22.7 во ·Материјал : Трајни дише солза отпорни на оксфорд ткаенина (полиестер влакна мате

Водоотпорен Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер).Оксфорд Ткаенина Ткаенина Е Силен И Издржлив, Може Да Издрж�

НАМАЛУВАЊЕ на МИРИС Оваа голема торба други удира попречува, кошеви, и кантите поради својата мрежа мат�

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

Scroll