Ново
SXTSTPfLKK Мрежа Перење Кеси, средината, Бела

SXTSTPfLKK Мрежа Перење Кеси, средината, Бела

Достапност: Залиха
DEN 2160.00

Перење Кеси.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна облека торби за перење изврши совршено секој пат заштита на вашиот delicates, и имајќи ги како нови.Употреба на фен премногу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Голема Големина] Овој перење Торба мерки 29 инчи Висок x 13 инчи Широка.Тоа е доволно за одржување 23 носиво

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

НАМАЛУВАЊЕ на МИРИС Оваа голема торба други удира попречува, кошеви, и кантите поради својата мрежа мат�

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете от

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

На природен начин да омекне, пената и сува облека, без употреба на хемикалии и намалување на вода и елект

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

Twill текстура го прави производот тесни ткаенини.Чувство е мека и фирма, и дебелината е умерен.Производот

Најлон.Увезени 【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 7

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи / 35 x 44 cm.Гол�

Приоритетни Чиста Памучен МатеријалОвој производ е направен од unbleached природен памук, која е безбедна, н

Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 L.Материјали : облека забавува се направен�

Измијте кесички се направени од мрежа, водат и солза отпорен материјал се со силна патентите.А дише пера

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : торба за перење е направено на премиум долготраен, мека, дише и здрава полиестер вла�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Перење кошница мери 12.6 x 22.7 инчи, нуди пространа простор да се одржи вашата облека, пост

Изработен од Полиестер Оксфорд ткаенина, потрајни, носатотпорни, лесно да се мијат & сува, се држат во ис�

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

【Перење кеси】 : Нашата голема мрежа миење кеси е 2pcs (24 X 24 инчи).Оваа голема торба за перење може да ги исп

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

Материјал 29.5x20inch / 75x50.8 CM;.Лесен за Користење : Вклучуваат 2 нерѓосувачки челик куки и 2 ПВЦ леплива кука.М

Scroll