Ново
3-ниво Десерт Стојат Тесто Стојат Торта Стојат Cupcake Стојат Торта Фах Десерт Носителот Овошје Плоча Служат Фах Десерт Кула за Домашна Канцеларија Роденден (Roun Сребро

3-ниво Десерт Стојат Тесто Стојат Торта Стојат Cupcake Стојат Торта Фах Десерт Носителот Овошје Плоча Служат

Достапност: Залиха
DEN 165.12

Работа со керамика, стакло или метал плоча за поддршка на мулти-нивоа торта или овошен фах, погоден за роденден, годишнина или секојдневна употреба.Торта застане е направен од цинк алуминиумски материјал, кој е здрав и издржливи во употреба.Убав боја и парична казна изглед дизајн, торта лента е многу деликатна, И доаѓа со заеднички прибор за лесна инсталација.Лесно да се поврзете прачки заедно за да формираат долга род.Кога не е во употреба, можете да го оттргне торта стојат делови во кратки делови за компактен складирање.Ако овој производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се справи со додека не сте задоволни.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Боја : Злато, Сребро(Изборен) Стил : 3-нивоа Круна, 2-нивоа Круна, 3-нивоа Круг(Изборен) Големина : Покажува како слика Тежина : околу. 30~70g Пакет се Вклучени : 1 x Торта Плоча Стои Справи со Додатоци(Плоча не е вклучена) Забелешка : ве Молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мултифункционални Торта Стојат : совршен избор за било какви прослава, овој елегантен торта стои во соб

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ Ова Свадба десерт бонбони застане е направен од селски дрво; Цврсти, трајни и еднокра

Бесплатни редење, било колокација може да биде еден слој или повеќе слоеви。.Што се зачувани во различни

Мед Пчела Чај Ко.Торта Застане.Димензија : 8.25 инчи Должина x 8.25 инчи Ширина x 3.50 инчи Висина.Материјал : До

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Торта Стенд мерки 7" дијаметар, 1 Торта Банер Декорација 7.75".ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Стави

Пакетот вклучува 36 парчиња пластика бела торта поддршка прачки, доволно количество за нивоа торта изгр

Материјал : храна одделение пластика пластични.Пакување : 1 компјутер.Големина : 140mm(5.51 во)x15mm(0.6 во).Безбед

Одлично за забави, свадби, бебето тушеви, родендени, ресторани, пекари и shopwindow екранот! 2 слој дизајн, кој

【Структура】 4 ниво плочи големина : 6", 8", 10", 12".Тоа би можело да биде пренослив, како 4,3,2 групи cupcake стојат,

Еднократно, трајни, практични.Направи своја сопствена торта стои, овој објект се состои од 3 дела кои лес

Може да се користи како торта стојат, десерт, бонбони бисквит екранот стојат или овошје послужавник 1 Ов

Направени на еден ѕид, картонот.Злато ламинат покривање им помага на вашите креации се издвоите.Стилски

1 сет по цел;Производ материјал : цинк легура;Вкупна висина : Околу 12.8 инчен / 32.5 cm Одговара за 6mm дупка;Бој

Пакет содржи : 1 сет(плочи не inlcuded); Боја : златна или сребрена за вашиот избор; Материјал : метал;...

Торта одбори се направени од бел картонот.Збир на 6,8,10,12 инчен круг бела торта кругови,секоја големина им

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни

Квалитетот торта тапан : класичен, елегантен начин да се претстави торти за свадби, родендени, partiesorjust за

Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно можа

Исклучителна декоративни плоча,убав декор украс за вашата трпезариска маса.Изработени од пластичен ма

[Мултицел] мултифункционални торта стои со купола маска може да се користи за да се одржи чипс, зеленчук,

СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС : Заедно со акрил десерт екранот, ние сме, исто така, нуди специјален LED светло гарланд д

Непречено да ја ротирате насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, ов

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни

【ВКЛУЧЕНИ ВО ПАКЕТ СОДРЖИНА】9 парчиња бела пластика торта dowel прачки(9"), 3 различни големини торта круг

【Висок Квалитет Торта Стојат】 Добар материјали, добра завршна обработка и добра заварување.Здрав, дур

Вклучува 12 се третираат поп labels 1.75 Инч во дијаметар и 12 бендови секој 6.25 Инчи долго.Додадете повеќе заб

Храна Одделение Материјал : 3 нивоа служат застане се направени за безбедност на храната PP материјал, ст

Scroll