Ново
Amscan 1-ви Роденден Торта Стојат Комплет, 1, Сина

Amscan 1-ви Роденден Торта Стојат Комплет, 1, Сина

Достапност: Залиха
DEN 215.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Торта Стенд - мерки 7" дијаметар, 1 Торта Банер Декорација - 7.75".ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Стави стил за тоа како ќе ги презентираат вашите мини колачи со оваа симпатична застане за полнење, која има бебе сина боја со златни confetti, "1-ви роденден" и "ЕДЕН" насловот.СОВРШЕН ЗА 1-ОТ РОДЕНДЕН : Декорирате вашиот малку еден е 1-ви роденден торта дека сигурно ќе го направи тоа повеќе посебни.ДОБАР КВАЛИТЕТ : се Направени од квалитетен и здрав cardstock дека е безбеден и не-токсични за храна.Присутни совршен роденден cupcake на нашата 1-ви роденден сина мини торта застане за полнење!Карактеристики светло сина cupcake стои со злато polka точки и бројот 1. Исто така, има мини "еден" торта pennant topper.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Висок Квалитет Торта Стојат】 Добар материјали, добра завршна обработка и добра заварување.Здрав, дур

☆ : Функција : погоден за држење стекови, тестенини, десерти, колачи, салати и сл., за да се задоволат разл

Материјал : метал.Стил : Нордиските стил.Боја класификација : дрво златна.Модерната креативни овошје пло

СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС : Заедно со акрил десерт екранот, ние сме, исто така, нуди специјален LED светло гарланд д

Пакет : 1 пакет.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : Должина и ширина се за 4.49*1.77 инчен, грешка е за 0

✅МАТЕРИЈАЛ Направен од Железо Метал,трајни и стабилни доволно да се одржи cupcakes десерт, на површина е пр

Може да се користи како торта стојат, десерт, бонбони бисквит екранот стојат или овошје послужавник...

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ Ова Свадба десерт бонбони застане е направен од селски дрво; Цврсти, трајни и еднокра

Непречено да ја ротирате насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, ов

Материјал : пластика.Димензии : дијаметар е за 14cm и дебелината е околу 1.5 cm.Не се лизга површина на врвот н

Пакет содржи : 1 сет(плочи не inlcuded); Боја : златна или сребрена за вашиот избор; Материјал : метал; 3 ниво тор

Она што се вклучени : постојат 6 групи на хардверски фитинзи за торта стојат мувла во овој пакет, достапе

【ВКЛУЧЕНИ ВО ПАКЕТ СОДРЖИНА】9 парчиња бела пластика торта dowel прачки(9"), 3 различни големини торта круг

Торта одбори се направени од бел картонот.Збир на 6,8,10,12 инчен круг бела торта кругови,секоја големина им

【360° Rotatable Торта Стои Со Купола】Нашите acacia дрво торта служат одбор доаѓа со turnable база,ова го прави сече

[Мултицел] мултифункционални торта стои со купола маска може да се користи за да се одржи чипс, зеленчук,

Торта менито што Стојат : Направете вашиот десерт табела погледнете повеќе празнична благодарение на н

· ИзграденаВо Носат Рачки.Ако љубовта и споделување на печива како колачи, пити, или cupcakes сакате да ги пр

Направени на еден ѕид, картонот.Злато ламинат покривање им помага на вашите креации се издвоите.Стилски

Пакетот вклучува 36 парчиња пластика бела торта поддршка прачки, доволно количество за нивоа торта изгр

A thoughtful и уникатни housewarming подарок за вашите работници и пријатели.Совршено се прикаже вашата храна, как

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни

Scroll