Ново
Sevenfly Cookie Декорирање Се Сврти Табела Мини Врти Торта Декорирање Стојат 360 Степени Се Врти Шеќер Колачиња Вртливата Стојат(Розева)

Sevenfly Cookie Декорирање Се Сврти Табела Мини Врти Торта Декорирање Стојат 360 Степени Се Врти Шеќер Колачиња

Достапност: Залиха
DEN 191.76

Материјал : пластика.Димензии : дијаметар е за 14cm и дебелината е околу 1.5 cm.Не се лизга површина на врвот на платформа држи торта или колач одбор во место додека да ги красат.Врти непречено во насока на стрелките на часовникот или anticlockwise насока, ќе ви овозможи лесно создавање на убави граници кога ги красат колачи.Совршен за украсување роденден, свадба торти и останати слатки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Ова окофаќање на реверзибилна торта стојат карактери�

Непречено да ја ротирате насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, ов

Мед Пчела Чај Ко.Торта Застане.Димензија : 8.25 инчи Должина x 8.25 инчи Ширина x 3.50 инчи Висина.Материјал : До�

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни�

Пакет содржи : 1 сет(плочи не inlcuded); Боја : златна или сребрена за вашиот избор; Материјал : метал;...

Торта одбори се направени од бел картонот.Збир на 6,8,10,12 инчен круг бела торта кругови,секоја големина им

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни�

Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно можа�

Торта менито што Стојат : Направете вашиот десерт табела погледнете повеќе празнична благодарение на н�

Квалитетот торта тапан : класичен, елегантен начин да се претстави торти за свадби, родендени, partiesorjust за

【Структура】 4 ниво плочи големина : 6", 8", 10", 12".Тоа би можело да биде пренослив, како 4,3,2 групи cupcake стојат,

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни�

Направени на еден ѕид, картонот.Злато ламинат покривање им помага на вашите креации се издвоите.Стилски

Пакет : 1 пакет.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : Должина и ширина се за 4.49*1.77 инчен, грешка е за 0

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни�

Исклучителна декоративни плоча,убав декор украс за вашата трпезариска маса.Изработени од пластичен ма�

Пакетот вклучува 36 парчиња пластика бела торта поддршка прачки, доволно количество за нивоа торта изгр�

Материјал : 3поставување торта стои направен од висококвалитет на метал.Големина : S8"D*3.9"H; М10"Г*3.9"H; L12"D*3.9"H.

Материјал : метал.Стил : Нордиските стил.Боја класификација : дрво златна.Модерната креативни овошје пло

Овој сет 1 торта застане е навистина добро за вас за да се направи бонбони, десерт, леб, овошје, итн.Овој о�

· ИзграденаВо Носат Рачки.Ако љубовта и споделување на печива како колачи, пити, или cupcakes сакате да ги пр

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ Ова Свадба десерт бонбони застане е направен од селски дрво; Цврсти, трајни и еднокра

☆ : Функција : погоден за држење стекови, тестенини, десерти, колачи, салати и сл., за да се задоволат разл�

A thoughtful и уникатни housewarming подарок за вашите работници и пријатели.Совршено се прикаже вашата храна, как�

Мултифункционални Торта Стојат : совршен избор за било какви прослава, овој елегантен торта стои во соб�

СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС : Заедно со акрил десерт екранот, ние сме, исто така, нуди специјален LED светло гарланд д

Scroll