Ново
ProForm Про 2000 неблагодарна Работа | Вклучува 1-Година iFit Членство | PFTL13118 Модел

ProForm Про 2000 неблагодарна Работа | Вклучува 1-Година iFit Членство | PFTL13118 Модел

Достапност: Залиха
DEN 1888.80

Купувањето вклучува Еден Pro Form 2000 неблагодарна Работа, PFTL13118 модел со 1-Година i Fit Членство.Неблагодарна работа димензии : 41" D x 39" W x 73" H Укината димензии – 79" D x 39.15" W x 71.4" H Упатуваа Појас – 22" x 60" се Приклонуваат : -3 до 15% Тежина Капацитет – 300 кг.Брзина стапки – од 0 до 12 MPH Ролки – 2.5".Touch дисплеј – 7 инчен full боја осетлив на Диск Систем – 3.5 те-то 50 Претходно вежбање Кул воздух тренингот фан ЕКГ Зафат Пулсот.Цел живот рамка & моторни Гаранција 5 години делови & 2 година Труд Гаранција. 1-година i Fit семејство членство вклучени*.Илјадници on-demand вежбање.Stream лични тренери на 7" HD екран осетлив на допир.Тренери авто-прилагодете го вашиот брзина, се приклонуваат, и пад.Ако сте во потрага за сеопфатна обука на алатката, не гледам подалеку од Преформи Про 2000 неблагодарна Работа.Овој импресивен машина има 7" Smart HD екран осетлив на допир и предност на приклонуваат и одбивање обука—совршени за аеробна, калории-горење тренингот, додека градењето на сила и ангажирање на јадрото.Нека професионални лични тренери доведе во вашиот дневен тренинг со вклучен 1-годишно членство за да ми Одговара Тренер.Топ фитнес технологија го прави оваа машина модерна, надградени прилог на секој дом салата. *Континуирано коњски сили ("те-то") е термин кој се користи во неблагодарна работа индустрија за потрошувачите споредба цели.На те-то оценка се мери во лабораторија за тестирање користејќи dynamometer, кои мерки на механичка моќност на моторот.На те-то оценка не означува оперативни коњски сили на неблагодарна работа во обичните апарати за употреба.Во обичните апарати за употреба, моторот не работи во коњски сили што е прикажано.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дел # : PT401P1822 MFDC.Како да се Купи Опрема за Вежбање Замена на Делови : Најдете вашиот Модел Име & Модел (Икон�

Гумени материјал, звучна апсорпција, звучна изолација и отпорност.Меки, не се лизга, носат‑отпорни, вре�

1.Висококвалитетни, Трајни Изградба : Ова Bookholder е стручно направена со користење на акрилна пластика изг

【Лесно да ги Чувате и Да ги Зачувате Простор】виткање неблагодарна работа може да биде укината вертика�

Само Виткање неблагодарна Работа Делови, Завртка Делови за неблагодарна РаботаG05 Само Виткање неблагод

Неелектрични неблагодарна работа, нема моќ, механичка машина за одење.Тоа не е само лесно да се свитка и

【Квалитет На Неблагодарна Работа И Квалитет На Услуга】Се Произведуваат Високо Квалитетни И Веродосто

Иновативни 2во1 неблагодарна Работа : Ова Ancheer неблагодарна работа има 2 различни функции.Можете да го по�

❤️Функција Движечка сила : механички, Појас големина : 96 x 36cm / 37.8 x 14.1 во Бруто тежина : 19.3 kg / 42.55 lb, Макс�

Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одгово�

【Огромен Десктоп различни потреби на вежбање интензитет, па дури и желбата за зајакнување на телото и ф

3.0 HP УлтраТивок Мотор : The quietработи на електричен мотор произведува 3.0 hp, која е на исто ниво со многу проф

【Ултратенок Количка за Дизајн】 компактни, ултратенок и лесен дизајн го прави овој Superfit неблагодарна р�

⭐【ИнсталацијаСлободни И Преносни】Не се грижите за комплексни собранието процес.Вие само треба да се �

▶Моќен мотор моќУживајте во тивка тренингот со моќен 2.0 HP моторни совршен за одење, џогирање и работи во

Тешкидолжност изградба им овозможува тоа да го издржат 220 кг на телесната тежина 95x38cm одење област ви да�

Погоден за канцеларија народот и луѓето кои треба да се вежба ★И 6.5" дебелината може да ви помогне да заш

Мала тежина, лесно ракување, безбедно и практично користење.Тоа може да се обезбеди тренери со програми

10 Нивоа на Магнетни Отпорност.Притисни Sled Рачка Ергономски и удобно дизајн за да се помогне да се пости�

✔Моќен мотор моќУживајте во тивка тренингот со моќен 2.0 HP моторни совршен за одење, џогирање и работи во

1 Ефикасна Ab Тренингот Опрема : Лесно да се инсталира, системот ab ролери обезбедува врвен практичноста и

◆Големи одење / водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе

Scroll