Ново
Jopwkuin Топката Главата, 90° Вертикална Камера Tripod Топката Главата Метал 1/4 Инчи Завртки за Antiskid

Jopwkuin Топката Главата, 90° Вертикална Камера Tripod Топката Главата Метал 1/4 Инчи Завртки за Antiskid

Достапност: Залиха
DEN 1922.40

Функција : Тоа може да се користи со светлината на носителот, monopod, мобилен телефон, камера и така натаму.Светлина : Направен од висок квалитет на метални материјали, мал и лесен.што повеќе, тоа е лесно да се носат.Заклучување : На knob е тесна и заклучување на сила е силна, очигледно, тоа не е лесно да се изгуби, и стареењето, во меѓувреме, тоа е wearproof и издржливи.Она што е уште поважно, antiskid дизајн го прави да се чувствувате подобро.Rotatable : 360° на ротација, 90° вертикална снимање, стабилен и сигурен, силна заклучување сила, која може да се избегне заклучување се справи со не е издржлив, лизгава жица и други дефекти.заштита : На носечка плоча на топката главата е дизајниран со гумена подлога, која може ефикасно да се заштити опремата од тоа да биде изгребани.Функција : 1. Направен од висок квалитет на метални материјали, мал и лесен.што повеќе, тоа е лесно да се носат.2. На носечка плоча на топката главата е дизајниран со гумена подлога, која може ефикасно да се заштити опремата од тоа да биде изгребани.3. 360° на ротација, 90° вертикална снимање, стабилен и сигурен, силна заклучување сила, која може да се избегне заклучување се справи со не е издржлив, лизгава жица и други дефекти.4. На knob е тесна и заклучување на сила е силна, очигледно, тоа не е лесно да се изгуби, и стареењето, во меѓувреме, тоа е wearproof и издржливи.Она што е уште поважно, antiskid дизајн го прави да се чувствувате подобро.5. Тоа може да се користи со светлината на носителот, monopod, мобилен телефон, камера и така натаму.Спецификација : Предмет Тип : Камера Tripod Топката Head Material : Metal Weight : Прибл.33g / 1.2 oz Colour : Black Interface : Дното 1/4 Инчи Завртка Главата, Ладно Чевли База & Покривот 1/4 Инчи Завртка Пакет Листа : 1 x Мини Топката Главата .

Декларираните карактеристики

Item Type:
Camera Tripod Ball Head
Material:
Metal
Weight:
Approx.33g / 1.2oz
Colour:
Black
Interface:
Bottom 1/4 Inch Screw Head, Cold Shoe Base & Roof 1/4 Inch Screw
Package List:
1 x Mini Ball Head  :

Поврзани производи

СПЕЦИФИКАЦИЈА И ГОЛЕМИНА:Материјал : алуминиум легура,големина : Прибл 5.62.9 cm / 2.21.1"боја : Црна, Црвена, С

СПЕЦИФИКАЦИЈА И ГОЛЕМИНА:Материјал : алуминиум легура,големина : Прибл 5.62.9 cm / 2.21.1"боја : Црна, Црвена, С

1 Направен од висок квалитет на CNC алуминиум легура тело материјал.2 На израмнување база е вградена помеѓ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Лесно да се соберат и расклопување со рака.Прецизност направени spigot со 1 / 4инчен машки да 3 / 8инчен машки

НАДГРАДБА ДИЗАЈН : Со 4 прирачник на вредноста / одредување копчиња на секој заеднички, Z flex навалите глав

Погоден за видео камера камера PTZ телескоп и така натаму.Тоа вклучува еден орев кој може да се прилагоди.

Тоа може да биде поврзан со пополнете светлината, флеш активирањето, итн., фотографска опрема светилки.Т

✨【Мултиагол Употреба】360 степени панорамски ротација; 90 степени навалите ротација; Топката главата ди

Мултифункција : Со 1 / 4 инчи завртка дупка на дното, може да се користи со повеќето од tripods или monopods; Со топ

☆【Широко Компатибилност】 : Тој е опремен со 1 / 4" завртка во врвот, погоден за сите мобилен телефон клип

● koolehaoda Топката Главата и со Рачка ,ОТСТРАНЛИВ РАЧКА : Тоа доаѓа со непропадна се справи со бар, погодно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Овој Термин Се Усвојува Алуминиум Легура На Магнезиум Материјал Со Anti Slip Гумени Влошки И Пластични Закл

На Air Hed Про Рачката е tripod глава 3 Нозе Нешто наменети за поддршка потешки камери со неверојатно силен ballhe

Направен од висок квалитет на метални материјали за издржливост.Да се направи повеќе избор на фотограф

Течност Panning База со заклучување.Вклучува отстранлив 50mm Завртка Knob Менгеме.Макс оптоварување : 12kg (26.5 lbs).

Scroll