Ново
LituFoto B6 Ballhead Метал Професионални Панорамски Ballhead со 1/4 Hot Shoe Камера Планината Адаптер 360° rotatable за dslr фото Mirrorless Камера/Светло Застане/Видео видео камера/Телефон/Gopro, Ma

LituFoto B6 Ballhead Метал Професионални Панорамски Ballhead со 1/4 Hot Shoe Камера Планината Адаптер 360°

Достапност: Залиха
DEN 278.16

☆【Широко Компатибилност】 : Тој е опремен со 1/4" завртка во врвот, погоден за сите мобилен телефон клипови и камера која интерфејс со 1/4" завртка дупка.И постои 1/4" нишка дупка на дното на топката главата ,која е лесно да се инсталира tripod, monopod, камера silder, итн. ☆【360° Произволни Ротација】 : малите топката главата може да биде хоризонтална ротира 360° и -90 степен на 90 степен сместени во U-облик на каналите.Погодност да флексибилно прилагодување на снимање позиција да се најде најсоодветен снимање агол. ☆【Со Заклучување Knob】 : Цел и хоризонт израмнување може да биде лесно да се оствари.Вие исто така може да го користите knob да се прилагоди на саканиот агол за да ги задоволат вашите потреби во различни агли. ☆【Високо-Qality Auminum Aloy Mterial-Силна 1 * Отстранлив 1/4 топла чевли интерфејс адаптер.Сите метални материјали.Лесен и компактен.Висока јачина товарот (10 KG/22 LBS). 90° еден отворање. 135° прилагодливи. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порт 2 во 1 база.Сите метални материјали.Лесен и компактен.Висока јачина товарот (10 KG/22 LBS). 90° еден отворање. 135° прилагодливи. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порта конвертибилна врвот. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порт 2 во 1 база.Сите метални материјали.Лесен и компактен.Висока јачина товарот (10 KG/22 LBS).Двојно заклучување дизајн. 90° двојно отворање. 180° прилагодливи. 360° rotatable база. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порта конвертибилна врвот. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порт 2 во 1 база.Сите метални материјали.Лесен и компактен.Висока јачина товарот (10 KG/22 LBS).Страна rotatable ладно чевли отворање. 90° двојно отворање. 180° прилагодливи. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порта конвертибилна врвот. 1/4" завртка дупка & ладно чевли порт 2 во 1 база.Даде хексагонална за повикување за да ја прилагодите стегање на страната на завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СПЕЦИФИКАЦИЈА И ГОЛЕМИНА:Материјал : алуминиум легура,големина : Прибл 5.62.9 cm / 2.21.1"боја : Црна, Црвена, С

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

17.6 lb Капацитет.ArcaТип Компатибилен Брзо Ослободување.Посебна Panning Заклучување.Меур Нивоа.На СЕ117 Топката

Течност Глава има предсет counterbalance, фиксна течност влече во двата пан и навалување оски, нуди 360° panning и +90

✨【Мултиагол Употреба】360 степени панорамски ротација; 90 степени навалите ротација; Топката главата ди

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури на метал материјал, фина изработка, здрав и долг жив

1 Направен од висок квалитет на CNC алуминиум легура тело материјал.2 На израмнување база е вградена помеѓ

Лесно да се соберат и расклопување со рака.Прецизност направени spigot со 1 / 4инчен машки да 3 / 8инчен машки

Овој Термин Се Усвојува Алуминиум Легура На Магнезиум Материјал Со Anti Slip Гумени Влошки И Пластични Закл

Мини дизајн, дното дијаметар 2.4 см, со 1 / 4 инчи конец, погоден за повеќето tripods.17 mm сфера поддржува 360° на р

Погоден за видео камера камера PTZ телескоп и така натаму.Тоа вклучува еден орев кој може да се прилагоди.

Мултифункција : Со 1 / 4 инчи завртка дупка на дното, може да се користи со повеќето од tripods или monopods; Со топ

Пакетот вклучува : 1 X 1 / 4 База дијаметар : 27.7 mm Висина : 15mm 1 / 4 Материјал : Направен од алуминиум гумена зап

СПЕЦИФИКАЦИЈА И ГОЛЕМИНА:Материјал : алуминиум легура,големина : Прибл 5.62.9 cm / 2.21.1"боја : Црна, Црвена, С

【Материјал】Алуминиум легура изградба, анти ' рѓа, носатотпорни, издржлив, лесен и пренослив, товарот е

Со надградена Zнавалите 180 степен навалите движење,тоа е помошник за различен агол.Top1 / 4 инчен завртката

Сите‑метал заклучување knob, силна заклучување сила, носат‑отпорни, издржлив и не е лесно да се возраст.С

Тоа може да биде поврзан со пополнете светлината, флеш активирањето, итн., фотографска опрема светилки.Т

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll