Ново
Moa Правоаголна Тиково Туш Организатор

Moa Правоаголна Тиково Туш Организатор

Достапност: Залиха
DEN 1204.80

Одржливо Собрани 100% Солидна Тиково Дрво Туш Caddy.ЛЕСНО ВИСИ Туш Складирање Шампон, клима уред, 2 Жилет Пристаништа, 2 Алишта Куки, Сапун Послужавник, и Повеќе.Супериорен Дизајн Aqua Teak Е пишувано во Архитектонски Вари Списание.Природно се Отпорни на Вода & Трајни (Внатрешна или Надворешна Употреба).Пет Годишна Гаранција & 30 Дневна Гаранција За Квалитет!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се чувствуваат слободни да се прилагоди на насоката.Силна лепливоста, без оштетување на ѕидот, силна то

Супер товарот туш земи бар држи до 240 кг, кој е направен од премиум АБС материјал, издржлив и да се спречи

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, сигурен, лесно да се чисти и издржливи во

Нашите чување и прикажување на простор со Една Врата на Подот Кабинет кој се одликува со класичен дизај

✅ НУЛА БЕСПЛАТНО И ДОЛГОТРАЈНИ : Нашите селски бања caddy е рачно изработени од потешки поцинкуван лим обл

【Простор за Заштеда на енергија】 туш caddy да се направи целосна употреба на вертикална простор во агол (9

железо.Р FLORY креативни производи подобрување на вашиот декор, вртење едноставен дом решенија вомора да

Димензии : , 5 различни бои, Бели / Сиви / Сино / Зелено / Розова, повеќе choise за вас.Премиум Квалитет : Направе

Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Тип : Бања Полиците.Овие цврсти ѕид монт

1.180°ротација : Погоден за 180° рамна агол ѕид и 90° десен агол ѕид.Многу погодна за кујна и купатило, лесно д

Без Дупчење Инсталирате оваа полица на вашиот туш железнички, не треба да се вежба дупка во вашиот ѕид.М

За користење со Ѓумбир кошеви.Жилет носителот месеци до Ѓумбир кошница само, не може да биде поставена с

1 Складирање : Ставање на вашиот шампон, туш гел, клима уред и сл.на решетката.Прекрасно да ги задржиме чи

✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Нашата бања туш caddies полица користи висококвалитетни простор алуминиум и дебели к

Големина на : 3.2*5*23.9 cm.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.полица Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Организац

✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да пост

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спр

Scroll