Ново
KOTINARA Селски Бања Caddy Countertop - Farmhouse Бања Caddy - Поцинкуван Бања Caddy - Совршен Farmhouse Бања Оркестарот за вашиот Дом.

KOTINARA Селски Бања Caddy Countertop - Farmhouse Бања Caddy - Поцинкуван Бања Caddy - Совршен Farmhouse Бања

Достапност: Залиха
DEN 598.80

✅ НУЛА БЕСПЛАТНО И ДОЛГОТРАЈНИ : Нашите селски бања caddy е рачно изработени од потешки поцинкуван лим обложени со анти- ' рѓа слој што го прави повеќе здрав, рѓа-отпорни и долготрајни во бања употреба.Станот дното обезбедува нула-слободен перформанси. ✅ СЕЛСКИ БАЊА COUNTERTOP ОРГАНИЗАТОР : Организирате вашите farmhouse бања контра во стил со овој поцинкуван caddy.Нашите поцинкуван бања caddy селски има две прегради со доволно простор за вашиот toiletries.Оваа farmhouse бања организаторот ќе ви помогне да се задржи вашата бања контра чисти и добро организиран. ✅ A THOUGHTFUL ПОДАРОК ИДЕЈА : Кој не би сакал да додадете малку рустик и гроздобер забава во нивните домови.Присутни на оваа уникатни, рачно изработени, автентични и безвременски farmhouse поцинкуван caddy за вашите најблиски.Тие ќе бидат импресионирани и воодушевени со овој уникатен и внимателен подарок. ✅ ДИЗАЈН и ДИМЕНЗИИ : Нашата бања caddy farmhouse е дадена вечна гроздобер и земјата-инспириран оркестарот заврши.Антички стил бакар ознака и дрвена рачка подобрување на земјата шарм на овој бања caddy организаторот.Нашите овален облик на бања caddy селски за countertop мерки 8.5"x6.25" x 6.0"H доаѓа со две прегради. ✅ РИЗИК : купувањето на нашите селски бања оркестарот е без ризик.Ве молиме да допрат до нас ако не сте 100% задоволни со нашата farmhouse бања caddy, или имате било какви прашања или проблеми.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат и да се добие тоа право.KOTINARA ПОЦИНКУВАН ЛИМ БАЊА CADDYOur поцинкуван бања додатоци се дизајнирани и направена со имајќи во предвид.Тие се функционални и совршен парче уметност и занает што може да се прикажуваат во вашиот farmhouse, рустикален или индустриски-стил бања.Некои од карактеристиките на нашите farmhouse бања caddy : - Дизајниран во Канада и рачно изработени во Индија.- Квалитетот на изградба со потешки поцинкуван лим.- Цврсти, трајни и остава без гребнатини на површини.- Дарежлив простор за вашиот toiletries.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Челик.Увезени.Rubberized за дополнителна заштита, ненула.Рѓа отпорни 2 додаток полиците 4 четка за заби рецки.

Врвен квалитет висок квалитет на алуминиум легура простор, мала тежина, рѓадоказ, слободен од топлинат

железо.Р FLORY креативни производи подобрување на вашиот декор, вртење едноставен дом решенија вомора да

Складирање кука е дизајниран со прилагодливи fastener, тоа може ефективно да зачувате простор и лесно да се

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спр

Се чувствуваат слободни да се прилагоди на насоката.Силна лепливоста, без оштетување на ѕидот, силна то

✽ ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ ДИЗАЈН : На работ на врвот полица е chamfered, аглите се круг, убаво и безбедно ✽ СТАКЛО COUNTERT

✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да пост

СИТЕВОЕДНО ВИСИ ТУШ ОРГАНИЗАТОР : има две чување полиците, крпа багажник, и две виси куки за да се задржи

Зголеми вашиот кабинет капацитет со искористување на неискористениот простор.Слајдови над стандард вр

Пакет Содржина : 2 x Туш Вратата Ролери Макара; Тежина : 51g.Материјал : Пластика,Метал; Име На Производ : Туш

Број на Нивоа : Двојно Ниво.Инсталирајте Стил : Ѕид Монтирани Тип.Тип : Бања Полиците.Материјал : Алуминиу

1 Складирање : Ставање на вашиот шампон, туш гел, клима уред и сл.на решетката.Прекрасно да ги задржиме чи

СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Складирање бин со рачка совршен за задржување на производи коса, шминка, играчки, з

✽ РЃА ДОКАЗ : Изградени на Просторот алуминиум , заштитата против корозија, погоден за влажна средина, к

Едноставен За Инсталација, За Комерцијални, Дома, Бар Итн Употреба.Број на Нивоа : Еден Бран.Поставена : А

Нашите чување и прикажување на простор со Една Врата на Подот Кабинет кој се одликува со класичен дизај

Scroll