Ново
Туш Caddy со 4 Куки Вшмукување Чаша и 2 Туш Кошница Една Секунда Инсталација Виси Туш Рек Отстранлив & Обновливи Без Дупчење Туш Caddy Вшмукување Пластични Монтира на Ѕид

Туш Caddy со 4 Куки Вшмукување Чаша и 2 Туш Кошница Една Секунда Инсталација Виси Туш Рек Отстранлив & Обновливи

Достапност: Залиха
DEN 1253.52

【Една Секунда Инсталација】- Без дупчење, Без завртки, Нема дупки, Без лепак, Без tools да се применуваат вшмукување чаша туш caddy.Едноставно изберете една мазна и сува површина, без било инјекциска смеса, ги тргнеме на заштитна маска и да им помогнам на одборот на "PUSH" тешко додека не слушнете "ЗДИВ", ЕДНА секунда за да ја завршите инсталацијата.Дури и дете може да го инсталирате овој туш caddy лесно. 【Уникатен Сите Околу Дренажа Дизајн】- Со толку многу дренажа дупки и -6° склони дното, туш полица има максимум за вентилација и вода капе од далеку.Чувајте ја вашата бања производи се исуши брзо и чисти.Бања caddy е пренослив.Исто така можете да ја искористам оваа caddy организатор надвор за табела се организира. 【Моќен туш caddy со згусне пластични може да се одржи до 10 KG / 22 кг и се држи за здрав години по инсталацијата, без било каква загриженост.Димензии на туш кошница е 12 * 5 * 4.7 инч(L*W*H) и растојанието помеѓу 2 вшмукување чаша е 9.8 инч. 【Мултифункционален】- На вшмукување чаша организатор работат одлично во туш/ бања/ када/ контра врвот/ кујна и повеќе.Кошница за шампон, туш гел, козметика за коса, клима уред, миење на рацете течни и повеќе.Исто така, овој туш кошница има ограда intimated куки дизајн, можете да го рака твоите крпи, четки за тоа.На дното на caddy е -6° степен за да се спречи производ паѓа надолу. 【Топло Совет】- Овој моќен туш организатор поставите работи најдобро за не-porous, отпорна, мазни површини, како што се стакло, огледало, полиран метал, од нерѓосувачки челик, од пластични одбор, ѕидни плочки, зрнеста гранит, итн.Ве молиме да се потсети дека не се држиме до инјекциска смеса линија и на porous површини, како што се : дрво, недовршени мермер, порцелан, позадина, природни камења (како што се Travertines), насликани на ѕид, итн.Туш Caddy со 4 Куки Вшмукување Чаша и 2 Туш Кошница Една Секунда Инсталација Виси Туш Рек Отстранлив & Обновливи Без Дупчење Туш Caddy Вшмукување Пластични Монтира на Ѕид.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВисокоКвалитетни Материјали : Изградени од типот премиумодделение од нерѓосувачки челик се заштити од

Овој умен сет на туш жица полиците е дизајниран да им овозможи на сите вишокот на вода да тече подалеку о

Производ големина : 26.7*26.7*6cm Бања полици Организаторите и складирање.Налепница, големина : 8*8cm.Користете �

Јас СУМ ПРИЛАГОДЛИВИ Прилагодлив полици лизгајте нагоре или надолу за да се направи простор за високи �

Функција.лесно да се инсталира без оштетување на ѕидот.Силна носивоста, не се плаши од влага, погоден за

Супер товарот туш земи бар држи до 240 кг, кој е направен од премиум АБС материјал, издржлив и да се спречи

СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Складирање бин со рачка совршен за задржување на производи коса, шминка, играчки, з�

✽ ДИЗАЈН : Европа, Едноставност и Модерен изглед, со прикривање на шрафовите за монтирање дупки, повеќе �

✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да пост

Зголеми вашиот кабинет капацитет со искористување на неискористениот простор.Слајдови над стандард вр

Карактеристики : полица е цврсти и издржливи, со силна носивоста.Тоа може да се инсталира многу дневни п�

Применливи производи : шампон / туш гел.Суспензија кошница, простор за заштеда на енергија, без уништува�

Пакет Се Вклучени : 1 полица [Мода] : Стилски и елегантен, свежи и едноставна [Задебелување] : материјалот �

Пакет Содржина : 2 x Туш Вратата Ролери Макара; Тежина : 51g.Материјал : Пластика,Метал; Име На Производ : Туш

железо.Р FLORY креативни производи подобрување на вашиот декор, вртење едноставен дом решенија вомора да �

Таа има силна носивоста и може да се користи за чување на шампон, клима уред, туш гел или други предмети.В

Нашите чување и прикажување на простор со Една Врата на Подот Кабинет кој се одликува со класичен дизај�

Scroll