Ново
Работни Капа со Копчиња, Жените Долга Коса Работа Капи, Прилагодлив Работи Капа со Sweatband, Памук конска опашка Шапка

Работни Капа со Копчиња, Жените Долга Коса Работа Капи, Прилагодлив Работи Капа со Sweatband, Памук конска

Достапност: Залиха
DEN 287.76

100% Памук.Копче затворање. ✔【 Совршен за Долга Коса 】 Нашата работа капа е со прилагодлива лента, една големина одговара на повеќето луѓе главата без стегање, погоден за долга густа коса и конска опашка, одржување на вашата фризура во текот на работни и чува главата чисти и уредни. ✔【Премиум Материјалот & Прилагодување】Нашите памук конска опашка капа со 100% високо-одделение памучна ткаенина, светлина, удобно & дише.Нашите конска опашка bouffant капи имаат лента за врзување во задниот дека може да се носи на два начини : лабаво врзани во грбот или Врзан во конска опашка.Една големина може да одговара најмногу. ✔【Конска опашка Торбичка & Копчето Дизајн】 За долга коса, на конска опашка торбичка ви помага да ја прилагодите вашата коса, прави да изгледа професионално и брзо.Со копчето околу уво страна која може да се избегне ремени на маски за да се направи вашите уши му наштети или да се брчки на лицето. ✔【Влага Wicking Sweatband】Надгради мека sweatband со влага wicking третман, брзо сува, се задржи свежа додека си работат напорно, која брзо може да ги апсорбира сите потење и НЕМА ПОВЕЌЕ пот капки на очите кога ќе се носи капа.Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи. ✔【Широко Occassion 】 Нашите прилагодливи работи капа широко се користи во секојдневниот живот, истражувачки институции или за cosplay партија.Пријателски за мажи и жени во проценка на различни индустрии, може да се користи како работат капа, готвач капа, убавина капа, туш капа, chemo шапка, чистење капи за губење на косата и сл.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Хаубата со Премиум Материјал : Направен од 100% сатен влакна.Свилен Мазна СветлинаТежина Сатен,Одлична тк

Туш Капи Е Направен Од Двоен Слој Дизајн, Надворешниот Слој Е Полиестер , Внатрешниот Слој Е Peva Водоотпо�

[МОДА BOWKNOT ДИЗАЈН] Различен од другите спијат капи, Auban прво присутни на оваа единствена BOWKNOT СТИЛ сатен х�

Прилагодливи тајназад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да

Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и го зголемуваат сјајот.Го спречува губење од co

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ДВОЈНО СЛОЕВИ&ВОДООТПОРЕН : Нашата туш ззп беше двоен слој направен, надворешниот 100% полиестер, постава�

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

Добра пропустливост на воздух, не е затнат.Бојата е свежо и симпатична.Кажете збогум на капе вода, заврш�

Свилен сатен ткаенина.Удобен широк бенд.Држете стил и го задржува влага.Премиум квалитет Charmeuse Сатен шт�

Целосна главата покриеност,опуштено се намали за удобен одговара.Држи косата во место и помага да се сп�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

[Материјал опис] Главни ткаенини : водоотпорен материјал (полиестер) + PEVA обвивка [Производ перформанси] �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Туш капа е совршен за бањи, домови, хотели и салони за коса.Тоа е исто така добар избор за капење, готвење,

Scroll