Ново
Корални Топлиот Дом Сува Коса Капа Долго Топлиот Туш Капа Магијата за Зголемување на Апсорпција на Вода и Брзо Сушење Сува Коса Крпа Дами Туш Капа J21114 (Боја : Розова)

Корални Топлиот Дом Сува Коса Капа Долго Топлиот Туш Капа Магијата за Зголемување на Апсорпција на Вода и Брзо

Достапност: Залиха
DEN 398.40

1. Супер абсорбента.Супер абсорбента, сува коса брзо, зачувај вашето време, се исуши природно и да се намали фен време.Намалување на ризикот од предници. 2. Скрати косата време на сушење : сува вашата коса брзо, зачувај вашето време, сува тоа е нормално, и да ги заштитат вашата коса да бидат оштетени со фен за коса. 3. Издржливи и мека. 100% superfine композитни superfine влакна материјал, со копче за да го поправат бања пешкир, вашата коса нема да се лизга надвор, кога капење.Лесен за употреба. 4. Мултифункционален-Микрофибер крпа е многу погоден за секојдневна употреба дома, во салата и патување.Тоа е одличен помошник за лице, бања, козметика, лицето чистење, вие не мора да се грижите за добивање валкана коса. 5. Погоден за сите типови коса и должини (вклучувајќи кратки влакна, долга коса, права коса, кадрава коса или брановидна коса).Идеален подарок за дамите, деца и пријатели.Ако имате било незадоволство со стоки што ги примате, ве молиме контактирајте со нас во времето, и ние ќе се справи со тоа за вас со задоволство.Материјал Тип : PEStyle : Solid Model Број : JJ57561.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【 ПРИЛАГОДЛИВИ ТУШ КАПА】се Прилагоди на сатен наредени туш капа големина до 25.6 инчи со Уникатни прилаг

Материјал : Долга Коса Спиење Капа е направен од свилен сатен,која е мазна,сјајна и се чувствува како сви

Целосна главата покриеност,опуштено се намали за удобен одговара.Држи косата во место и помага да се сп�

ДВОЈНО СЛОЕВИ&ВОДООТПОРЕН : Нашата туш ззп беше двоен слој направен, надворешниот 100% полиестер, постава�

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Овој Божиќ работи Ззп горниот дијаметар на 18cm / 7in.На е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Луксузна Spandex (95%Памук+5% Spandex) 3 парчиња Спакувани Долго Сатен Хаубата со разлика бои.Супер Долго Големи

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и го зголемуваат сјајот.Го спречува губење од co

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Свилен Деца Сатен Коса Хаубата за Коса и внатре и надвор од овој Сон Капа е изработен од Сатен, мека и ма�

[ЕЛАСТИЧНА ЧИПКА БЕНД] Keeygo сатен хаубата употреба еластична чипка бенд како елемент.Тоа е светлина и мал

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Туш Капи Е Направен Од Двоен Слој Дизајн, Надворешниот Слој Е Полиестер , Внатрешниот Слој Е Peva Водоотпо�

Еластична затворање.Рака Мие Само.Висок Квалитет : Нашата хаубата ноќ спие капа е изработен од сатен сви

1 Туш капа е направен од ЈП материјал, кој е светлина и поудобно; на еластична бенд се користи на работ, шт

Тоа е мек и удобен за носење, еколошки и нема мирис, и може да се користи за долго време.Практичен бања до�

Туш капа е совршен за бањи, домови, хотели и салони за коса.Тоа е исто така добар избор за капење, готвење,

100% Полиестер.Увезени.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Работни Капа со Копчиња и Sweatband Нашата работ�

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Надворешниот имитација памук, Внатрешниот 95% �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

Прилагодливи тајназад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да

【Пакување Вклучуваат】4 ПАРЧИЊА Durags за Мажи со 2 Бран Капи, тие се задржи коса во позиција во текот на ноќ

Scroll