Ново
6 Парчиња Унисекс Spandex Dreadlock Капа Цевка, Долга Коса Dreads Глава Заврши, Мека Спиење Капа Покрие Ноќ Грижа Dreadlock Коса Додатоци за Dreadlocks, Плетенки, Кадрава Коса

6 Парчиња Унисекс Spandex Dreadlock Капа Цевка, Долга Коса Dreads Глава Заврши, Мека Спиење Капа Покрие Ноќ

Достапност: Залиха
DEN 117.60

Она што е во пакет : ќе добиете 6 дела од хаубата покрие цевки на 6 различни бои, вклучувајќи ги и црна, бела, сива, црвена, кафе, и сина боја, која може да ги задоволи вашите потреби за замена во секојдневниот живот.Големина информации : секоја од овие кратки dreadlock капи мерки за 11.8 x 9.5 инчи, и има некои еластичност, соодветна големина одговара на многу луѓе кои имаат различни главата circumferences; ве Молиме проверете ја големината ако треба пред купување.Меки и удобни : на turban главата хаубата е изработен од полиестер, мека на вашиот допир, еластични и флексибилни, перат и дише, не е лесно да исчезнат или да се скрши, и удобно за вас да се носат.Широк апликации : овие солидна боја на косата капи може да се примени во многу прилики, како што се семејни дружења, училишни активности, роденденски забави, гостувања, улога игра, ноќта на Вештерките партии и повеќе, додавање на вашиот шарм, до одреден степен.Лесно да натпревар : нашата еластична headband цевка е погодна за некои различни стилови на косата, како dreadlocks, плетенки, кратко, долго или кадрава коса, Тоа е лесно да одговара на вашиот облека и шминка, искрени и слатки.Искрена присутни : Можете да го испратите овие хаубата покрие цевки како подароци за вашата сопруга, мајка, тетка, сестри, соученици, соседи и повеќе на Божиќ, роденденот и Денот на Благодарноста.Лесен за одржување : може да ги овие кратки dreadlock капи со нежен сапун вода, доколку тие се нечисти по носењето нив за долго време, а потоа ги стави во таквите места да се исуши.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : црна, бела, сива, црвена, кафе, и сина Големина : прибл. 11.8 x 9.5 инчи Вкупно : 6 парчиња Пакетот вклучува : 6 x Хаубата покрие цевки Забелешка : Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Луксузна Spandex (95%Памук+5% Spandex) 3 парчиња Спакувани Долго Сатен Хаубата со разлика бои.Супер Долго Големи

Туш капа е совршен за бањи, домови, хотели и салони за коса.Тоа е исто така добар избор за капење, готвење,

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

[Материјал опис] Главни ткаенини : водоотпорен материјал (полиестер) + PEVA обвивка [Производ перформанси]

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Овој Божиќ работи Ззп горниот дијаметар на 18cm / 7in.На е

[ЕЛАСТИЧНА ЧИПКА БЕНД] Keeygo сатен хаубата употреба еластична чипка бенд како елемент.Тоа е светлина и мал

Добра пропустливост на воздух, не е затнат.Бојата е свежо и симпатична.Кажете збогум на капе вода, заврш

✿Четиридвострано куршум.Произведено во САД или Увезуваат.Копче затворање.Богата со стилови : Божиќ сти

【 ТУШ КАПА ГОЛЕМИНА】Дијаметар 10.6"(27cm) ,Има добра еластичност и одговара на сите глава големини.Погоден

【 ПРИЛАГОДЛИВИ ТУШ КАПА】се Прилагоди на сатен наредени туш капа големина до 25.6 инчи со Уникатни прилаг

Тоа е мек и удобен за носење, еколошки и нема мирис, и може да се користи за долго време.Практичен бања до

Еластична затворање.Рака Мие Само.Висок Квалитет : Нашата хаубата ноќ спие капа е изработен од сатен сви

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи Вашата Коса, Сува И Заштита На Вашиот Стил, Додека

Свилен сатен ткаенина.Удобен широк бенд.Држете стил и го задржува влага.Премиум квалитет Charmeuse Сатен шт

Тоа може да се запечати moistures на косата да најголема мера и го зголемуваат сјајот.Го спречува губење од co

Материјал : Долга Коса Спиење Капа е направен од свилен сатен,која е мазна,сјајна и се чувствува како сви

Обновливи Материјал : Направени Од Полиестер И Ева Ткаенина.Мека И КожаПријателски, Како И Дише, Нема Бо

Свилен Деца Сатен Коса Хаубата за Коса и внатре и надвор од овој Сон Капа е изработен од Сатен, мека и ма

100% Полиестер.Увезени.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Работни Капа со Копчиња и Sweatband Нашата работ

【Пакување Вклучуваат】4 ПАРЧИЊА Durags за Мажи со 2 Бран Капи, тие се задржи коса во позиција во текот на ноќ

Прилагодливи тајназад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Памук.Копче затворање ✔【 Совршен за Долга Коса 】 Нашата работа капа е со прилагодлива лента, една го

Scroll