Ново
Lilax Бебе Момче Господин Tuxedo Облека Младата 4 Парче Сет

Lilax Бебе Момче Господин Tuxedo Облека Младата 4 Парче Сет

Достапност: Залиха
DEN 791.76

Копче затворање.Сет Вклучува : Долги ракави копче затворање т-маица со лак вратоврска, вест, чевли и панталона.Од суштинско значење за секое новородено и одлична за подарок за бебето тушеви дека новите родител ќе го цениме!.Удобно дизајн, квалитет на материјалите, и таписерии детали направи оваа облека погодна за Велигден, свадба, роденден, забава, фото-пука, или за некоја посебна прилика. 4 Парче премиум квалитет во собата.Направен во Турција.Lilax е бренд што се составува автентични дизајн и убави фустани за деца кои заслужуваат сочувство и љубов.Тие се одлични за секоја прилика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук.Копче затворање.Овој

Сатен.Копче затворање.Многу специјална вечера jackert tuxedo нема опашка за вашето бебе момчиња, деца и големи

Scroll