Ново
EXPUTRAN Акрилик 3-Дупка Удар,Стандардна 3-Дупка Проред, 10 Лист Капацитет,Јасно со Злато-Тон Хардвер,Класичен Злато Точка Фолија Акрилик Канцелариски Материјали,Канцел?

EXPUTRAN Акрилик 3-Дупка Удар,Стандардна 3-Дупка Проред, 10 Лист Капацитет,Јасно со Злато-Тон Хардвер,Класичен

Достапност: Залиха
DEN 695.76

На perforating машина со остар нож core може лесно да се Пирс преку хартија, совршен за удирање стандард писмо, големина на хартија, опремени со не-пропадна нозе обезбеди безбедност и стабилност, да се користи на било која површина.Големина : 11"L x 2.8"W x 3"H; 4.25"дупка проред.Нашите акрилик стандард дупка удар карактеристики на монтажни магнетни detaches послужавник за лесно отстранување на хартија чипови.На јасни акрилик чип фах го прави лесно да се види дали тоа треба да се исчистат.Фино полиран рабови и ергономски рачка за удобно удирање. 3-дупка за конфигурација и се вклопуваат Стандард НАС дупка удар ширина.Нека употреба стане еден вид на уживање.јасно акрилик и злато точка фолија модерен дизајн стил ќе се направи уникатен и стилски прилог на вашето работно место.Уживајте во оваа прекрасна дупка удар сам или во соработка со другите наши акрилик маса додатоци.На јасни акрилик чип фах го прави лесно да се види дали тоа треба да се исчистат.На монтажни магнетна лента ви овозможува лесно и брзо да се ослободите од хартија чип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направен од метал материјал, издржлив да ја користите.Доволно компактен за да се земе заедно на работа,

Можете да стиска 6 листови од А4 во исто време, и печурки форма е удирани со тупаници, кој може да се претв

За Сите : Тоа е лесно за возрасни и деца за употреба и е многу едноставна за да работат, па дури и пријател

Една страна е посветена 2дупка удар, една страна е посветена 3дупка удар.Удари до 20 листови од 20 lb.бонд ха

Срце облик перфоратор : ќе добиете 1 парче 3 инчен бележник хартија машина удар, големината на овој удар е

Сосема нов и висок квалитет 8 Листови Удар Капацитет.Рачни хартија удар за да се направи една дупка.Мини

Убав изглед : направен од SPCC Челик, се чувствуваат удобно допир.Лесен Удар : се Наоѓа точно,лесен за употр

Нема.на Дупки : 1, Боја : Случајни Occмногу.Пакетот Вклучува : 1 x Дупка Перфоратор со Позиционирање Владетел

Материјал : ABS.Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 5.8*5.4*2.5 см, грешка е за 0.2 cm.Агол позаоблена ма

Боја : Црна.Број на модел : 240199 Тип : Стандард Удар.Производ : DIY Занает Удар Големина : Околу 8 x 4.7 x 5.5 cm Cut Ди

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

Тешки дупка снимки направени од Високо ниво на рециклираната пластика.Стандард 3дупка (НИ Проред) удар 10

Боја : 8 Пакетот Вклучува : 1 PC / картичка 7.Дизајн : Број 6 се допаѓа слика 8.Удар од : За острење сечење механ

Боја : 43mm Неoff.Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид п

8 Парчиња Хартија Удари Занает Дупка Удар Бележник Удари, Форми Случаен за Деца Партија Favors8 КОМПЈУТЕРИ

УдарOut Димензија : 1.5 " мери дијагонално.Удар мерки : 3 3 / 4" x 2 5 / 8" x 2 1 / 4".Компактен и лесен за користење за тр

Боја : 5pcs како што е прикажано.Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебн

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

♥ 100% сосема нов и висок квалитет ♥ Направен од висок квалитет на метал материјал, издржлив да ја корист

6 дупка дизајн, обезбедување на различни обврзувачки барања.Со позиционирање владетел, тоа е повеќе пог

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за Создавање

УдарOut Димензија : 3 / 4" x 1 15 / 16" (1.91 cm x 4.92 cm), 2" се мери дијагонално.Удар мерки : 5" x 3 1 / 4" x 2 5 / 8".Компактен и лес

Сосема нов и висок квалитет 8 Листови Удар Капацитет.Рачни хартија удар за да се направи една дупка.Мини

Пакетот Вклучува : 1pc / картичка.Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитк

Едноставна Операција : Не грижете се за сложени операции На едноставен начин да го користат тоа ќе ви по

УдарOut Димензија : 1 5 / 16 x 11 / 16 инчен Правоаголник, 1.5 " мери дијагонално.Удар мерки : 3 3 / 4" x 2 5 / 8" x 2 1 / 4".Компа

Боја : 2 парчиња 100% Нов Бренд И Висок Квалитет.Материјал : ABS + Метал.Големина на : 6.2 4.3 4.5 cm.Намали Големина

Scroll