Ново
3 Инчен Удар Денот на Вљубените Удар Бележник Хартија Удар Машина рачно изработени Пена Дупка Scrapbooking Удари за Денот на Вљубените-Карта во донесувањето Одлуки, Зана?

3 Инчен Удар Денот на Вљубените Удар Бележник Хартија Удар Машина рачно изработени Пена Дупка Scrapbooking

Достапност: Залиха
DEN 542.16

Срце облик перфоратор : ќе добиете 1 парче 3 инчен бележник хартија машина удар, големината на овој удар е прибл. 16.5 x 10.5 x 10 cm/ 6.5 х 4.1 x 3.9 инчи во должина, висина и широчина, срце облик дизајн може да ви помага да се создаде романтична атмосфера.Лесно да се стиска : пролет-акција рачката на оваа Денот на Вљубените удар помага на удар срце облик дупки лесно, само треба да нежно притиснете надолу на перфоратор, исто така, ова срце облик на удар е погоден за правење картички или подароци за роденден, Денот на Вљубените и многу други значајни фестивали.Широка примена : ова рачно изработени пена дупка scrapbooking удар има широка примена, може да се примени за редовно хартија, пена, фолија и така натаму, но дебелина на материјалот се препорачува помалку од 0,3 см, тоа ќе биде убав инструмент за занаетчиски работи.Слатки украси : овој труд удар машина е погоден за embellishing подарок завиткување, коверти, меморија книги, честитки, подарок ознаки, scrapbooks, хартија занаети и така натаму, правење на вашиот живот полн со слатка чувства или покажува thoughtfulness до приемникот.Романтични подароци : пена дупка scrapbooking удар е убав подарок за споделување со момчиња или девојки и ќе им помогне да уживате во забавата на сечење хартија, исто така, може да ја поттикне нивната креативност, да го промовира имагинација и да се оспособат за соработка на рацете.Идеален подарок : Ова срце облик на удар е убав избор за вас да направите срце облик модели, додавајќи слатка чувствува за подароци и изразување на вашата љубов директно, можете да ја испратите оваа симпатична производ на вашето семејство, пријатели, љубовници, на Денот на Вљубените.Широка употреба : ова Можете да го користите рачно изработени пена дупка scrapbooking удар да декорирате вашиот подарок завиткување, коверти, меморија книги, честитки, подарок ознаки, scrapbooks и хартија занаети и повеќе, правење на вашиот живот полн со забава.Карактеристики : Материјал : ABS и алуминиумски Удар големина : прибл. 16.5 x 10.5 x 10 cm/ 6.5 х 4.1 x 3.9 инчи во должина, висина и широчина Дупка големина : прибл. 3 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 1 x Денот на Вљубените удар Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Ве молиме чувајте ги овие предмети подалеку од мали деца.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сосема нов и висок квалитет 8 Листови Удар Капацитет.Рачни хартија удар за да се направи една дупка.Мини

♥ 100% сосема нов и висок квалитет ♥ Направен од висок квалитет на метал материјал, издржлив да ја корист

За Сите : Тоа е лесно за возрасни и деца за употреба и е многу едноставна за да работат, па дури и пријател

Убав изглед : направен од SPCC Челик, се чувствуваат удобно допир.Лесен Удар : се Наоѓа точно,лесен за употр

Сосема нов и висок квалитет 8 Листови Удар Капацитет.Рачни хартија удар за да се направи една дупка.Мини

УдарOut Димензија : 1 5 / 16 x 11 / 16 инчен Правоаголник, 1.5 " мери дијагонално.Удар мерки : 3 3 / 4" x 2 5 / 8" x 2 1 / 4".Компа

Боја : Црна.Број на модел : 240199 Тип : Стандард Удар.Производ : DIY Занает Удар Големина : Околу 8 x 4.7 x 5.5 cm Cut Ди

8 Парчиња Хартија Удари Занает Дупка Удар Бележник Удари, Форми Случаен за Деца Партија Favors8 КОМПЈУТЕРИ

Тешки дупка снимки направени од Високо ниво на рециклираната пластика.Стандард 3дупка (НИ Проред) удар 10

Боја : 8 Пакетот Вклучува : 1 PC / картичка 7.Дизајн : Број 6 се допаѓа слика 8.Удар од : За острење сечење механ

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

Боја : 2 парчиња 100% Нов Бренд И Висок Квалитет.Материјал : ABS + Метал.Големина на : 6.2 4.3 4.5 cm.Намали Големина

Боја : 43mm Неoff.Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид п

Боја : 5pcs како што е прикажано.Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебн

Направен од метал материјал, издржлив да ја користите.Доволно компактен за да се земе заедно на работа,

Една страна е посветена 2дупка удар, една страна е посветена 3дупка удар.Удари до 20 листови од 20 lb.бонд ха

Материјал : ABS.Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 5.8*5.4*2.5 см, грешка е за 0.2 cm.Агол позаоблена ма

Можете да стиска 6 листови од А4 во исто време, и печурки форма е удирани со тупаници, кој може да се претв

УдарOut Димензија : 1.5 " мери дијагонално.Удар мерки : 3 3 / 4" x 2 5 / 8" x 2 1 / 4".Компактен и лесен за користење за тр

6 дупка дизајн, обезбедување на различни обврзувачки барања.Со позиционирање владетел, тоа е повеќе пог

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

Пакетот Вклучува : 1pc / картичка.Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитк

УдарOut Димензија : 3 / 4" x 1 15 / 16" (1.91 cm x 4.92 cm), 2" се мери дијагонално.Удар мерки : 5" x 3 1 / 4" x 2 5 / 8".Компактен и лес

Едноставна Операција : Не грижете се за сложени операции На едноставен начин да го користат тоа ќе ви по

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за Создавање

Нема.на Дупки : 1, Боја : Случајни Occмногу.Пакетот Вклучува : 1 x Дупка Перфоратор со Позиционирање Владетел

Scroll