Ново
HEEPDD Умре Удар Машина, 7 Компјутери 20-50мм Дијамант во Облик на Удирање Алатка Кожа Занает DIY Rhombic Сечење Калап за Кожа Занаети

HEEPDD Умре Удар Машина, 7 Компјутери 20-50мм Дијамант во Облик на Удирање Алатка Кожа Занает DIY Rhombic Сечење

Достапност: Залиха
DEN 666.96

Висок Квалитет на-Изработени од high speed челик за трајност и отпорност на абење.Професионална изработка, таписерии изработка, е неопходна алатка за производство на watchbands, појаси.Повеќе Size-Со увезени ножеви, секој има 7 различни големини на умираат, што е повеќе погоден за употреба.A07 (увезени нож) умре големина е 50мм-45mm-40mm-35mm-30мм-25мм-20mm.Широка Употреба-Овој производ е погоден за сите видови на кожни производи.Тоа е совршен DIY прирачник појас удирање умре.Изгледот е мазна, убава и практична, а тоа е неопходен инструмент за остварување на ремени и ремени.Идеален Подарок Избор-Овие кожа умре сече калапи се одличен chioce како подарок за оние кој сака diy уметнички занает одлуки, како и aslo погоден за Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Благодарноста,и други celerate фестивали на вашата љубов, пријатели, родители, деца.По Продажбата На Услугата-100% Гаранција За Квалитет.Ако поради некоја причина не сте 100% Задоволни, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе се потрудиме да ви помогне.Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Високо-Брзински Челик.Тип : A07 (Увезени Нож).Умре Големина : 50mm-45mm-40mm-35mm-30мм-25мм-20mm.Примена : DIY прирачник појас посебни удирање сечење умре.Употреба : се Стави на кожа на поддршка плоча или пластична плоча, и кликнете на кожа со чекан.Пакет Листата : . 7 x Сечење Мувла Умира.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New Material

Поврзани производи

[Големини] 1 / 2 круг кожа работ намали, за 15mm кожни ремени, 4инчен вкупна должина [Широко се Користи] се кор�

Погодна за печатење различни модели на DIY кожа занает проекти.Направени од цинк легура материјал, долг ж

Може да се заштити вашиот удар и длето.Намалување на сила на испитување,.Материјал : Пластични,.Совршен з

Материјал : Оваа топка удар сет со висок јаглероден челик конструкција за долготрајна острина и издржли

Професионални Кожа Печат Toolsдршката на удирање алатка е удобен зафат и не се лизга, со нашите овие бројо�

Направен од челик материјал, здрав и остар раб, издржливи во употреба.Лесен за употреба, само место удар

Не нула, што се користи за кожа сечење без оштетување на рабовите.Одлично да се заштити вашиот удар и дле

Пакетот Вклучува : 10pcs Плитки Круг Агол Машина Мувла Удари 5 / 8 / 10 / 12 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40mm + 1pc Универзална Маш

【Апликација】Оваа кожа удирање подлога е погодна за дупчење, удирање алатки и кожа сечење машини.Соврш�

Висок јаглероден челик удар, фино полирање, остар раб.Површината електрофореза црна третман, мат тексту

Надворешноста на оваа кожа сечење мат е глатко, солза‑отпорни, и ќе не нула вашата кожа.Овој занает удир

Scroll