Ново
LoveinDIY 1Pcs Кожа Сечење Одбор, Кожа Занает Пластични го исклучите Одбор Дупка Удар Печат Алатка - Против Пролизгување Површина - Помага да се Спречи Лизгање Додека Prepping

LoveinDIY 1Pcs Кожа Сечење Одбор, Кожа Занает Пластични го исклучите Одбор Дупка Удар Печат Алатка - Против

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Може да се заштити вашиот удар и длето.Намалување на сила на испитување,.Материјал : Пластични,.Совршен за DIY кожа занает, Удирање Дупка или други рачно изработени проекти.Ја ослабне бучава од удирање.Боја : Природна, Бела.Опис : - Материјал : Пластични, - Може да се заштити вашиот удар и длето.Намалување на сила на испитување, - ја Ослабне бучава од удирање - Совршени за DIY кожа занает, Удирање Дупка или други рачно изработени проекти. - Боја : Природна White Specification : - Големи Димензии : Прибл. 20 x 15 cm/7.87 x 5.9 инчен - Мала Големина : Прибл. 15 x 10 cm/x 5.9 3.9 inch Package Вклучува : 1 Парче Удар Сечење Одбор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Оваа топка удар сет со висок јаглероден челик конструкција за долготрајна острина и издржли

Висок јаглероден челик удар, фино полирање, остар раб.Површината електрофореза црна третман, мат тексту

【Апликација】Оваа кожа удирање подлога е погодна за дупчење, удирање алатки и кожа сечење машини.Соврш�

Не нула, што се користи за кожа сечење без оштетување на рабовите.Одлично да се заштити вашиот удар и дле

Направен од челик материјал, здрав и остар раб, издржливи во употреба.Лесен за употреба, само место удар

Погодна за печатење различни модели на DIY кожа занает проекти.Направени од цинк легура материјал, долг ж

Пакетот Вклучува : 10pcs Плитки Круг Агол Машина Мувла Удари 5 / 8 / 10 / 12 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40mm + 1pc Универзална Маш

Надворешноста на оваа кожа сечење мат е глатко, солза‑отпорни, и ќе не нула вашата кожа.Овој занает удир

[Големини] 1 / 2 круг кожа работ намали, за 15mm кожни ремени, 4инчен вкупна должина [Широко се Користи] се кор�

Професионални Кожа Печат Toolsдршката на удирање алатка е удобен зафат и не се лизга, со нашите овие бројо�

Scroll