Ново
Keaiduoa Божиќ Кука Метал Elk Елка Куки за Божиќ Партија Нова Година Дома Фестивал Украси Дневна Соба Дневна Алатка Креативни Ретро Додатоци

Keaiduoa Божиќ Кука Метал Elk Елка Куки за Божиќ Партија Нова Година Дома Фестивал Украси Дневна Соба Дневна

Достапност: Залиха
DEN 1790.40

Димензија : На mantel кука е прибл.10.7x21cm/4.21x8.27in.Тоа може да се одржи божиќ порибување безбедно, може да се пополни вашиот Божиќ чорапи со многу подароци.Премиум материјал : порибување на држачот е изработен од леано железо,Термичка отпорност, отпорност на абење, отпорност на корозија, ниска температура отпор, така што може да се употребуваат.Класичен дизајн : Elk Божиќ treedesign.Овие знаци често се користат во Божиќ украси, Многу симпатична и класичен, и нема да одат надвор на стил.Има порибување безбедно : Исклучителна занает, Едноставна и симпатична дизајн има дури и во потполност, чорапи безбедно.Секој еден е пондериран да се балансираат надвор кога порибување е висеше на.Широка употреба : Широко се користи да се откажам Божиќ украси, сезона оркестарот, чорапи, garlands, и светлата на mantles, полици за книги, скалило случаи и повеќе за да додадете декоративни празник расположи, тоа нема да се меша со други Божиќ оркестарот на mantel.Спецификација:Материјал : Ковано Iron Optional стилови : Elk/Елка/Elk+Божиќ Tree Size : прибл.10.7x21cm/4.21x8.27in Optional бои : Црна/Gold Quantity : 1 Pc Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:1x Christmas Кука (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Овој повеќенаменски кука може да се користи како Божиќ sock решетката за Божиќ, и тоа исто така може да се �

Пакување Од 50 Зелени Украс Закачалки.Пластични закачалки се трајни и силни.Совршен за одмор украсување.

Она што ќе Добиете : 80pcs Божиќ украси куки во Зелено & Злато & Црвено& Сребрена боја.4 бои во сите.Висок Квал

Пакет : вклучува 300 компјутери Божиќ украс куки, секој мерење 1.Пакет : вклучува 300 компјутери Божиќ украс

????【120 КОМПЈУТЕРИ Украс Куки】 : Божиќ Декоративни Метал Украс Куки вклучуваат 120 куки па за сите вашата д

Darice.Декоративни Злато Спирала S Форма Украс Куки Закачалки Пакет на 18 Сосема Нов во Оригинално Пакување.

Она што може да се добијат на : пакетот вклучува големи количини на акрилик стакло монистра garlands и Божиќ

【ГОЛЕМИНА】На порибување закачалки мерки 10 x 10 cm / 4 x 4 инчи, се протега до 3.1 инчи да се вклопи во повеќето

【ЗДРАВ НОСИТЕЛ на】Нашиот Божиќ порибување на носителот поставени се направени од издржлив & тешки нер�

Пакетот Вклучува : 300pcs злато Божиќ виси стрингови со snap сврзувачки елементи, доволно количество за ваши�

ЦРВЕН КАМИОН АКЦЕНТИ.Црвен камион тематските куки ќе се донесе светла точка на бојата на било кој од ваш

Лесен за Користење : На precut јажиња со snap fastener може да биде брзо и безбедно инсталиран со притискање на то�

МАТЕРИЈАЛБожиќ порибување на носителите за камин е направен од метал, здрав и квалитетен материјал, изд

КУКА : 1.1*0.7 инч.Обезбеди поубав изглед за вашата декорација.ПАКЕТ : 200 Pieces.100 сребро куки и 100 златни куки.М�

БИСЕР АКЦЕНТ со сребро sкука форма.Мерки околу 3" долго.SКУКИ за Божиќ украси.Овие се одлични за јасно укр�

Пакет содржина : ќе добиете 60 сребреници Божиќ светлина закачалки, на доволни количини може да и ги испо�

Scroll