Ново
60pcs Божиќ Украс Закачалки Божиќ S Облик Кука Закачалки Сребро Декоративни Дрво Pendant Куки Носителот на Одмор Партија Услуги 4. 5cm

60pcs Божиќ Украс Закачалки Божиќ S Облик Кука Закачалки Сребро Декоративни Дрво Pendant Куки Носителот на

Достапност: Залиха
DEN 299.76

Овој повеќенаменски кука може да се користи како Божиќ sock решетката за Божиќ, и тоа исто така може да се користи за да виси чанти и други Божиќ decors.Исклучителна изработка и добар квалитет гарантира на своите голема practicability и издржливост.Рабовите се мазни и тркалезни, без burrs, и нема да ја оштетат кожата.Креативни S облик на куки и светли бои се многу погодни за Божиќ или други празник украси.На јадицата е направен од супериорен квалитет челик материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.Опис Дали сте во потрага за некои едноставен, но практични Божиќ декоративни куките?Тогаш ќе мора да го фрлите поглед на нашите производи.Нашите производи се исклучително во изработка, добар квалитет, убава и практична.Овие креативни S облик на декоративни куките се и убави и практични.Може да се создаде празнична атмосфера за вашите Божиќ.Карактеристики - Боја : Сребро - Големина : 4. 50 X2. 50 X0. 02cm/ 1. 77 X0. 98 X0. 01in;- Материјал : Челик - рабовите се мазни и тркалезни, без burrs, и ќе не предизвикува оштетување на кожата.- Овој повеќенаменски кука може да се користи како Божиќ sock решетката за Божиќ, и тоа исто така може да се користи за да виси чанти и други Божиќ decors.- Исклучителна изработка и добар квалитет гарантира на своите голема practicability и издржливост.- На јадицата е направен од супериорен квалитет челик материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Креативни S облик на куки и светли бои се многу погодни за Божиќ или други празник украси.Пакет Вклучувајќи 60 x Божиќ Декоративни Куки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КУКА : 1.1*0.7 инч.Обезбеди поубав изглед за вашата декорација.ПАКЕТ : 200 Pieces.100 сребро куки и 100 златни куки.М�

Она што ќе Добиете : 80pcs Божиќ украси куки во Зелено & Злато & Црвено& Сребрена боја.4 бои во сите.Висок Квал

Пакетот Вклучува : 300pcs злато Божиќ виси стрингови со snap сврзувачки елементи, доволно количество за ваши�

????【120 КОМПЈУТЕРИ Украс Куки】 : Божиќ Декоративни Метал Украс Куки вклучуваат 120 куки па за сите вашата д

【ГОЛЕМИНА】На порибување закачалки мерки 10 x 10 cm / 4 x 4 инчи, се протега до 3.1 инчи да се вклопи во повеќето

Пакет : вклучува 300 компјутери Божиќ украс куки, секој мерење 1.Пакет : вклучува 300 компјутери Божиќ украс

Она што може да се добијат на : пакетот вклучува големи количини на акрилик стакло монистра garlands и Божиќ

Пакување Од 50 Зелени Украс Закачалки.Пластични закачалки се трајни и силни.Совршен за одмор украсување.

Пакет содржина : ќе добиете 60 сребреници Божиќ светлина закачалки, на доволни количини може да и ги испо�

Лесен за Користење : На precut јажиња со snap fastener може да биде брзо и безбедно инсталиран со притискање на то�

БИСЕР АКЦЕНТ со сребро sкука форма.Мерки околу 3" долго.SКУКИ за Божиќ украси.Овие се одлични за јасно укр�

【ЗДРАВ НОСИТЕЛ на】Нашиот Божиќ порибување на носителот поставени се направени од издржлив & тешки нер�

МАТЕРИЈАЛБожиќ порибување на носителите за камин е направен од метал, здрав и квалитетен материјал, изд

ЦРВЕН КАМИОН АКЦЕНТИ.Црвен камион тематските куки ќе се донесе светла точка на бојата на било кој од ваш

Darice.Декоративни Злато Спирала S Форма Украс Куки Закачалки Пакет на 18 Сосема Нов во Оригинално Пакување.

Scroll