Ново
Uniclife 6 Компјутери Блескав Медуза Украс Декорација за Аквариум Риба Резервоарот

Uniclife 6 Компјутери Блескав Медуза Украс Декорација за Аквариум Риба Резервоарот

Достапност: Залиха
DEN 239.76

ИДЕАЛЕН ДЕКОРАЦИЈА : Лебди слободно и доброто неверојатно детални имитација лебди медуза.БЕЗОПАСЕН ЗА ВАШИТЕ РИБИ : Изработени од Еко-пријателски силиконски материјал, nontoxic, без мирис и издржливи.ЛЕСНО ДА се НАПРАВИ ТОА, ЖИВИ : Само поправи вшмукување чаша, која ја придава од страна на тенки невидливи линија.НЕ "БЛЕСКАВ ВО ТЕМНИНАТА" : На Блескав Ефект ќе се случи само под actinic осветлување, сина или виолетова светлина се препорачува.СВЕТОТ НА 6 БОИ : Мерки 2 x 5 инчи.Пакет се вклучени : 6 x Вештачки Медуза на Сино, Виолетова, Зелена, Портокалова, Розова, и Жолта.Направени од сигурен силиконски материјал, imitative медуза оркестарот е идеален избор за да го оживеат вашиот водни живот и подобро да ги красат вашата риба резервоарот.Во прилог на невидливата линија, создава реална животната средина за вашите риби.На украси танц благодатно со проток на вода и сегашноста фантастична визуелни ефекти под осветлување на различни LED светла, убаво појавување со други резервоарот украси да се создаде атрактивна и прекрасен морски пејзаж.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Реална аквариум риба оркестарот : секое парче пластика риба со moveable опашка можат да бидат ставени во риб

Боја : M; Пакет Содржина : 1 x Аквариум Смола Оркестарот.Име На Производ : Аквариум Смола Оркестарот.Матери

Ние знаеме како посебно оние кожен пријатели.Тие се семејството, и семејство заслужува посебно место на

Аквариум Желка Тераса со Висок квалитет смола материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Аквариум Же

ДРВО ДЖИНДЖИФИЛОВО ЧОВЕК во СОБАТА : пакетот доаѓа со 8 парчиња на gingerbread човекот украси достапен во 4 раз

Спецификација : Материјал : високо квалитетни пластични+свила+метална жица Пакетот вклучува : рептил де

Зелена имитира природни трева : Вештачки зелена трева се користи, и мека, не се лизга имитација природна

Лас Вегас, Невада Знак Месинг Божиќ Украс.Она што се Случува во Вегас, Останува во Вегас.Деликатна Месин

Производ Материјал : Стакло.Приближната Објект Големина 4.50 Во H X 2.00 Во W X 1.00 Во Г Браун String Прилог За Бесе

Декември Дијаманти Стакло Виси Украс.Не само за Божиќ, бидејќи ова не е Божиќ специфични.Машки Крокодил.

Божиќ украси за полнење : пакетот доаѓа со 17 парчиња на Божиќ минијатурни украси во различни стилови, со

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Направени од 3 инчи премија и трајни круг бела керамички / порцелан која го задржува пе

♥ ADORNMENTS : gnome кадифен е совршена домашна декорација.Украсете го вашиот дом, ги стави во вашиот простор и

СЕТ НА 24 Црвено кардинал птица Божиќ clipза украси.Овие мали птици се многу lifelike со слатки детали, секој ме

Димензија : 5.5" x 4.5" x 5".Материјал : Смола.Направени од високо квалитетни материјали за безбедно и издржлив

СОВРШЕН ИЗБОР : Време е да ги замени оние застарени и прилично досадна риба резервоарот украси со нешто

МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на смола, тоа е нетоксични и еколошки.Безбедна за двете слатковод

Направи на безбеден висок квалитет смола,користи екопријателски боја нема боја пилинг, nontoxic и безопас

????【Димензија】на шупливи стебло аквариум украс мерење е 5.3*4*2.7 инч, совршен за користење во мали и средн

⛄ ❄ ПРЕКРАСЕН УКРАС! ❄ ⛄ Апсолутно прекрасни, убаво стокмено украс, дизајниран од страна на нас, за вас

【Квалитет смола】Овој Аквариум украс е направен од нетоксични смола материјал, , безбедни за риба...

Обезбедува одлична скривница за риба.Лесно да се исчисти, не исчезнат,не ја загадуваат и повреди за водн

Официјално Лиценцирани.Направена од брановидни метал со рачно насликани акценти.Официјално лиценцира

Направен во САД.Доаѓа на предврвца е врзан за лесно да виси.Еден украс по ред.Секој се 2 инчи долго.Украс

Пустиник Рак Школки Различни Големини Круг Отворање : 1"1.6",ние ќе се обезбеди 59 компјутери на различни ви

Разнесени Стакло Украс Suncatcher.Секој украс е индивидуално направена и спакуван со нега.Богата боја, дово

DIY Божиќ украси : нашата акрилик диск украси се транспарентни, така што можете да го напишете вашиот омил

Scroll