Ново
hygger Betta Дневник Смола Шупливи Стебло Украс, Betta Риба Додатоци, Аквариум Декорација Дрво Куќа Мали и Средни Риба Оркестарот на Резервоар

hygger Betta Дневник Смола Шупливи Стебло Украс, Betta Риба Додатоци, Аквариум Декорација Дрво Куќа Мали и

Достапност: Залиха
DEN 239.76

????【Димензија】на шупливи стебло аквариум украс мерење е 5.3*4*2.7 инч, совршен за користење во мали и средни риба резервоар (5-50gallon). ????【Мали Риби Омилен】постојат 5 дупки на багажникот риба оркестарот, вашата прекрасна милениче betta или други помали риби ќе биде супер среќни да одат во и надвор од стеблото пештерата на спиење, одмор, кријат, се игра, се одгледуваат. ????【Добар увид за вашите риби】100% стебло имитација, многу детални, додадете подводни природа, пејзаж на вашиот аквариуми, и можете лесно да го видат вашиот малку риби преку 3 странични дупки. ????【Смола Материјал】трајни смола направени, пријателски за сите аквариуми и риба.Може да се стави во свежа вода и сол резервоарот за вода. ????【Остане во Место】аквариум betta дневник за украс има рамна база, и е целосно празен, ќе седат stably на резервоарот дното, не виси над.Изгледа повеќе посветла и колоритна подводна.Големина : Стебло.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршен Лекар Асистент Божиќ Украс за вашиот дрво 3 керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живо

Материјал : пластика.Количина : 1 Buc.Дизајн : Класичен Денот На Благодарноста Maple Leaf.Повод : елка.Тоа може д

ДРВО ДЖИНДЖИФИЛОВО ЧОВЕК во СОБАТА : пакетот доаѓа со 8 парчиња на gingerbread човекот украси достапен во 4 раз

Лас Вегас, Невада Знак Месинг Божиќ Украс.Она што се Случува во Вегас, Останува во Вегас.Деликатна Месин

Божиќ украси за полнење : пакетот доаѓа со 17 парчиња на Божиќ минијатурни украси во различни стилови, со

Реална аквариум риба оркестарот : секое парче пластика риба со moveable опашка можат да бидат ставени во риб

2021 СОВРШЕНИОТ ПЕРСОНАЛНИТЕ ПОСТДИПЛОМСКИ БОЖИЌ УКРАС : Седи околу елката е вашето време да се направи с

Одлична декорација за двете аквариум и терариум уредување.Домашни миленици се добие природен место за

СЕТ НА 24 Црвено кардинал птица Божиќ clipза украси.Овие мали птици се многу lifelike со слатки детали, секој ме

Автентични Spang Банда Дизајни украс! (не падне за евтини copycats!).Подготвени за подарокдавање со СЛОБОДНИ вк

Оваа лопез и од неодамна каубој подигање украс е совршен прилог на секое дрво, и, исто така, го прави голе

Декември Дијаманти Стакло Виси Украс.Не само за Божиќ, бидејќи ова не е Божиќ специфични.Машки Крокодил.

Разнесени Стакло Украс Suncatcher.Секој украс е индивидуално направена и спакуван со нега.Богата боја, дово

Аквариум Желка Тераса со Висок квалитет смола материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Аквариум Же

Пустиник Рак Школки Различни Големини Круг Отворање : 1"1.6",ние ќе се обезбеди 59 компјутери на различни ви

Scroll