Ново
NB Пустиник Рак Школки Среден Мал Раст Турбо Школки Мали Saltwater Пустиник Рак Школки Медиум Морска Школка за Пустиник Ракови Пустиник Рак Supplies10pcs

NB Пустиник Рак Школки Среден Мал Раст Турбо Школки Мали Saltwater Пустиник Рак Школки Медиум Морска Школка

Достапност: Залиха
DEN 178.56

Пустиник Рак Школки Различни Големини Круг Отворање : 1"-1.6",ние ќе се обезбеди 5-9 компјутери на различни видови школки со избрани големини. 100% Природни Школка : тие се natrual,безбедно и издржливи.Safe : Турбо морски школки користи природни материјали, нема боење, не исчезнува, еколошки и здрава, без какви било штетни материи, што може да се направи животни брзо да се прилагодува на околината.Овие школки пристигна во одлична состојба и биле спакувани така што нема да биде оштетен.Ако не сте задоволни со овој производ,ве молиме контактирајте со нас слободно и ние обезбеди 100% пари гаранција за живот.Ве молиме имајте во предвид : 1.Нови школки треба да се sterilized во врела dechlorinated вода за пет минути и е дозволено да се излади пред да бидат дадени на вашиот ракови. 2.Ве молиме никогаш не користете обоен или стаклен школки за вашите миленици,како тие се опасни и потенцијално токсични да осаменици. 3.Мали делови, не е погоден за деца под 3 години.Функција: 1.Материјал : природни школки,не се насликани . 2.Одличен за убава дома декор користите, на пример, се пополни чаша цилиндар полни со свеж плажа се погледне и риба резервоарот украси .И за Божиќ украси, како што венец и дрво оркестарот и дури и пакет разубавувањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КАРАКТЕРИСТИКАНаправени од Сјајни Керамика.100% рачно изработени.ДИМЕНЗИЈА2.85 инчен дијаметар и 0.14 инчи

3.25 Инчи во Дијаметар (80 мм).Германски Стакло, Италијански Бои.Рачно Насликана.Виси Лента Во Прилог.Дизај

ДРВО ДЖИНДЖИФИЛОВО ЧОВЕК во СОБАТА : пакетот доаѓа со 8 парчиња на gingerbread човекот украси достапен во 4 раз

????АЈФЕЛОВАТА КУЛА УКРАС : Оваа елегантна Ајфеловата Кула во Париз партија украси украс карактеристики

Вклучува : Деца DIY Чувствува Елка + 26pcs Монтажни украси( Дедо мраз, Божиќ шапка, Божиќ чорапи, Снешко, Бонбо

Обезбедува одлична скривница за риба.Лесно да се исчисти, не исчезнат,не ја загадуваат и повреди за водн

Зелена имитира природни трева : Вештачки зелена трева се користи, и мека, не се лизга имитација природна

Лас Вегас, Невада Знак Месинг Божиќ Украс.Она што се Случува во Вегас, Останува во Вегас.Деликатна Месин

Убава декоративни круг во облик на Исламската автомобил виси украс за Муслимани.Функција : имињата на А

МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на смола, тоа е нетоксични и еколошки.Безбедна за двете слатковод

DIY Божиќ украси : нашата акрилик диск украси се транспарентни, така што можете да го напишете вашиот омил

Порцелан.13 украс воведување на l Скапоцени Моменти Годишен Дедо Серија акции весело порака како тој treks

КЛАСИЧНАТА ЗАМОКОТ Нашите класични источниот замок се погодни за куќа аквариум, има свежи листови.Тие

Оваа лопез и од неодамна каубој подигање украс е совршен прилог на секое дрво, и, исто така, го прави голе

Ние знаеме како посебно оние кожен пријатели.Тие се семејството, и семејство заслужува посебно место на

СЕТ НА 24 Црвено кардинал птица Божиќ clipза украси.Овие мали птици се многу lifelike со слатки детали, секој ме

Декември Дијаманти Стакло Виси Украс.Не само за Божиќ, бидејќи ова не е Божиќ специфични.Машки Крокодил.

Совршен Подарок За Спорт Fanatics.Направена Од Polystone.Произведени Во Кина.Нема Собрание Потребно.Навиваат за

Направен во САД.Доаѓа на предврвца е врзан за лесно да виси.Еден украс по ред.Секој се 2 инчи долго.Украс

Одлична декорација за двете аквариум и терариум уредување.Домашни миленици се добие природен место за

Совршен Лекар Асистент Божиќ Украс за вашиот дрво 3 керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живо

♥ ADORNMENTS : gnome кадифен е совршена домашна декорација.Украсете го вашиот дом, ги стави во вашиот простор и

⛄ ❄ ПРЕКРАСЕН УКРАС! ❄ ⛄ Апсолутно прекрасни, убаво стокмено украс, дизајниран од страна на нас, за вас

Пакет на информации : има 4 парчиња од стакло dreidels во еден пакет целосно; Овие виси hanukkah украси за елка се

❀Материјал : Смола ❀Големина : 5cm x 7cm x 3.7 cm / 1.97" x 2.76" x 1.47" (Прибл.) ❀Добар дизајн идеален за внатрешна и над

Scroll