Ново
Виолетова Злато Colombina Onda Тони Венецијански Маскарада Маска

Виолетова Злато Colombina Onda Тони Венецијански Маскарада Маска

Достапност: Залиха
DEN 463.20

Увезени.Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија.Доаѓа со ознака на автентичноста.Црн Сатен Врски.Сјајот се опфатени маска.Рачно изработени и рачно украсени Венецијански "Colombina Onda Тони" маска од Венеција, Италија.Ова е Зоро стил маска насликани виолетова и бела боја, за со златен сјај акценти.Маската има златна декоративна време околу рабовите.Црн сатен врски за носење.Оваа маска е 7 инчи, широк и 8 инчи висок.Сите наши маски дојде со ознака се гарантира веродостојноста од Венеција, Италија.Светлината е доволно за да се носат или како единствена ѕид декорација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија.Доаѓа со ознака на автентичноста.Црн Сатен Врски

Пакетот вклучува : 1 черепот пластични маска.Оваа маска треба една големина.Одговара на повеќето тинејџ�

Реални Изгледот ,Една Големина Им Одговара На Повеќето Луѓе.Изработени Од ЕкоПријателски Латекс.Оваа Jim

Прилагодливи затворање.Рака Мие 【Маска материјал】 100% полиестер, fullframe еден двострано печатење 【 Фиксн

Лицето маска за женска / дами / женски / mens / машки / унисекс возрасни / тинејџери ✔ Денес е Голема Промоциј

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големина : 16.5" H x 7.5" W x 2.8" D Автентични : оригинална NOVICA фер трговија производ во асоцијација со National Geographic.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❀ 【 Материјал 】 : Лицето маска е направена од 100% мека и кожаfriendly полиестер материјал.Дишењето, додека з�

100% Дрвени.Увезени.Суво Чистење Само.Mahakala Рака Резба Дрвени Маска од Непал направени од меки дрво за Виси

Изработени од Пластичен материјал .Се носи со панделки прилог на страните на маската, здрав и цврст, не ќ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Оваа специфична маска има вграденво мирување која може да се користи како тотем.Ананас tiki : туристичкат�

Прилагодливи затворање.Рака Мие 【Маска материјал】 100% полиестер, fullframe еден двострано печатење...

Број на Ставки Вклучени : 1, Предмет : Figural.Рачно направена, рачно изработени : Yes.Вкупно : 12"" H x 9"" W, Вкупен Д�

Прилагодливи затворање.Рака Мие 【Маска материјал】 100% полиестер, fullframe еден двострано печатење...

Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија.Доаѓа со ознака на автентичноста.Црн сатен врски

❀ 【 Материјал 】 : Лицето маска е направена од 100% мека и кожаfriendly полиестер материјал.Дишењето, додека з�

Увезени.Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија.Доаѓа со ознака на автентичноста.Црн сат

Scroll