Ново
AOTOKK Рамно Тип C USB 3.1 Адаптер Кабел 5 Gbps&2A 3.1 USB Тип В Машки да USB C 3.1 Женски Кабел Целосна Функција Поддржува Полнење,Податоците,Аудио,4K HD Видео Кабел за Лаптоп&Таблета&М

AOTOKK Рамно Тип C USB 3.1 Адаптер Кабел 5 Gbps&2A 3.1 USB Тип В Машки да USB C 3.1 Женски Кабел Целосна Функција

Достапност: Залиха
DEN 232.56

Забелешка : На подолго кабел, на подолг тоа ќе биде потребно да се пренесува на податоци и полнење.Не се прошири на кабел повеќе од две инаку тоа ќе влијае на кабел за пренос на податоци и максимална струја).Должина : 1.Должина : 0.Помалку време за чекање, повеќе време за забавни.Конектори 1&2 : Генералот 2 (10 Gbps) USB 3.1 (лаптоп или паметен телефон) за да USB Тип C монитор, овозможувајќи ви лесно да се види различни видео програми и слики, на екранот се Покаже поголем!.Тоа може да се пофали 2000+ наведнуваат тестиран на животниот век.(Забелешка : Во теорија,ransfer брзина е (10 Gbps)& актуелен (3А), но, во реалните употреба, најмногу може да биде само 5 Gbps&2 A, UHD видео и аудио автопат,Испраќање или примање на high-definition филмови трае само неколку секунди за да се заврши.Конектори 2 : Генералот 2 (10 Gbps) USB 3.Помалку време за чекање, повеќе време за забавни.Компатибилен за Samsung Note 8,Google Nexus 5 X/6 P, Пиксели C, Пиксели XL 2,Леново Zuk Z1,HTC 10,.таа поддржува Полнење, податоци sync,аудио и видео пренос.1 порта поддржува видео влез и излез Функција).1 Тип В машки продолжување кабел(3А).1 Тип C женски продолжување кабел(3А).Забелешка : На подолго кабел, на подолг тоа ќе биде потребно да се пренесува на податоци и полнење. Овој кабел треба по можност да не ги надминува 1 метар.Компатибилен за f Huawei Matebook,Mac Book Pro 13 2016 2017,.Должина : 1 M/3 Ft, {Максимална вистински value}Брзината на Трансфер : Gen2(6 Gbps), Напон¤t : 44 W&20 V&2.1 порта поддржува видео влез и излез Функција. За податоци синхронизација, може да ги поддржи трансфер стапка до 10 Gbps, пренесување на обемни датотеки како HD видео во прашање на секунди.3 M/1 Ft, {Максимална вистински value}Брзината на Трансфер : Gen2(7 Gbps), Напон¤t : 50 W&20 V&2.1 Тип C екстензија кабел , Тоа исто така компатибилна со други USB-C уреди (Лаптопи, Таблети и паметни телефони) како Huawei Matebook, Mac Book Pro 13" 2016 2017, Google Chromebook Pixel, Surface Book Про, Dell XPS 13 /15, Галакси S8/ S8 Плус, S9,S9 , Samsung Note 8, Google Nexus 5 X/6 P, Пиксели C, Пиксели XL 2, Zuk Z1, HTC 10, Huawei P9/ P10,P20 Про , Другар 9/10 Про,Новиот уред со USB-В порта.Боја : (Сива) Алуминиумски легури школка Typc C адаптер + Плетенка јаже (сива + црна) кабел тело. генерација на Генерација 2 кабел обезбедува 4 K (3840x2160@60 HZ) high-definition видео излез функција од USB Тип C 3.Должина : 0.6 M/2 Ft, {Максимална вистински value}Брзината на Трансфер : Gen2(6.Фактичката брзина зависи од USB-C машки да машки кабел и вашиот домаќин уред.Answer : ___________________________ Note : Во теорија, сегашните е 20 V&(3А), но во актуелната употреба, максимална струја може да биде само 20 V&2.5 м/5 ft) Материјал : Пластични + Алуминиумски легури школка Тип C адаптер +Плетенка wire кабел.(Забелешка : Во теорија, сегашните е (3А), но во актуелната употреба, максимална струја може да биде само 2. 【4 K Видео&Аудио Пренос】 : Поддршка 4 K (3840*2160)@60 Hz Видео и Аудио Пренос за конекцијата помеѓу вашиот Mac Book на друг монитор или дисплеј со USB C интерфејс.Боја : (Сива) Алуминиумски легури школка Typc C адаптер + Плетенка јаже (сива + црна) кабел тело.1 текст телефон или лаптоп и излез monitor type c 3.5 М/5 Ft, {Максимална вистински value}Брзината на Трансфер : Gen2(5 Gbps), Напон¤t : 40 W&20 V&2 A.Материјал : Пластични + Алуминиумски легури школка Тип C адаптер +Плетенка wire кабел.Компатибилен за Галакси S8/ S8 Плус, S9,S9 ,.Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот Тип c 3. 【Компатибилен Уред】 : USB 3.Обично се користи како мобилен телефон продолжување мозок, мобилен телефон и компјутер за пренос на податоци, аудио и видео сигнал на пренос.Конектори 1 : Генералот 2 (10 Gbps) USB 3.Б : Брзо Полнење : Тоа може да го поддржи до 20 V 3А напон и струја за напојување.Материјал : Пластични + Алуминиумски легури школка Тип C адаптер +Плетенка wire кабел.Конектори 2 : Генералот 2 (10 Gbps) USB Тип c 3.1 Тип В машки продолжување кабел(2 A).Податоци Sync&Полнење : {Максимум теоретска value} Брзината на Трансфер : Генералот 2 (10 Gbps),Напон¤t : 60 W&20 V&3А,.1 текст телефон или лаптоп и излез monitor type c 3.Фактичката брзина зависи од USB-C машки да машки кабел и вашиот домаќин уред.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш�

4 K 60 Hz USB Тип В видео кабел, за 90 степени агол дизајниран му овозможува подобро да го поврзете вашиот USBC ла

Најновите стил USB ТипC кабел поврзете го компјутерот, ѕидни држачи, или надворешна сила банка со USB Типпо�

Го заменува RS232 (ДБ25 / DB9) сериски порт совршено, се поврзува на било кој лаптоп / КОМПЈУТЕР преку USB порта д

2 ПАКЕТ 6 FT Екстра Долг USB Кабел за Продолжување од EVISTR, да ви помогне да се тегнат вашите USB кабел во еконо�

????УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со повеќето Android и Windows телефони, таблети и многу други уред

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Боја : Бела.Еден USB Тип Приклучок Со Две Микро USB Приклучокот.Микро Конекто

Висок квалитет, се повлечеотпор, брзо полнење, и брзина на пренос сертификација обезбедува целосно полн

Голема Брзина и Компатибилен : USB C Брзо Полнење Кабел за Полнење до 20 V / 5 A, која е обезбедена со голема бр�

USB 2.0 Aкабел е целосно во согласност со новата голема брзина 2.0 стандардот и исто така надолна компатибил�

Synchronizes и обвиненија само како колевка.Компатибилен со Автомобил Полнач, Ѕид Полнач и Батерија за Полнењ

Бренд нови, високо квалитетни USB 2.0 полнење кабел.Синхронизирајте го вашиот телефон со кој било USB порта �

USBC / ТипC до Големи Квадратни Машки Лаптоп Моќ Полнење Кабел за Леново, Кабел Должина : околу 1,5 m(Црна)...

【Плетенка завиткани опфатени со еластична flex】На извиткани usbc кабелот е изграден на висока јачина на н�

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

Synchronizes и обвиненија само како колевка.Компатибилен со Автомобил Полнач, Ѕид Полнач и Батерија за Полнењ

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

Широко продолжување на паметен Телефон и Таблет КОМПЈУТЕР за да го поврзете со USB флеш диск, читач на кар

USB Кабел.Coolmax Стигнале продолжување кабел за Продолжување кабел совршено решение за мобилни корисници К

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, с�

Безжичен Wi Fi Програмер FX Кабел за Податоци, Безжична Communicator Wi FiFXР САЛАДИН.Ве молиме потврдете го овој об�

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Ipax 6 Стапки Бели Високи Перформанси USB Printer 2.0 Кабел Злато Позлатен Конектори, Чист Бакар Челичното Јадро,

Посебен адаптер кој му овозможува на телефонот да влезе во USB COM 1.0 оператор на режим на телефони базиран�

30m OD4.0mm Плоштадот Пристаниште на Плоштадот Порта Дигитален Аудио Звучници Оптички Влакна Поврзување на

i XCC : Доверени од 5 милиони+ луѓето за високо квалитетни и иновативни производи.Компатибилен со Поттикне,

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Funtion : се Користи за да се поврзете со далечинскиот управувач за да таблета преку IOS порта,Компатибилен с�

Се грижи Слободен Гаранција : 2 Години, Ipax HiКвалитет 15 ft USB 2.0 Кабелот ,Повлечете Бакарна Жица Јадро, 24 K Зла

Scroll