Ново
CERRXIAN 3Ft USB 2.0 Тип Машки на 2 Micro USB Машки Splitter Y Податоци Полнење Конектор Адаптер Кабел (Бела)

CERRXIAN 3Ft USB 2.0 Тип Машки на 2 Micro USB Машки Splitter Y Податоци Полнење Конектор Адаптер Кабел (Бела)

Достапност: Залиха
DEN 191.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Боја : Бела.Еден USB Тип Приклучок Со Две Микро USB Приклучокот.Микро Конектор може да се користи за полнење и пренос на податоци, а друг микро конектор само да го наплаќаат.Овозможува лесен двојно полнење - не addtitional кабли или полначи е потребно.Светлина и убава,лесно да се носат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

4 K 60 Hz USB Тип В видео кабел, за 90 степени агол дизајниран му овозможува подобро да го поврзете вашиот USBC ла

Synchronizes и обвиненија само како колевка.Компатибилен со Автомобил Полнач, Ѕид Полнач и Батерија за Полнењ

Овој USB кабел со прекинувачот е надградена верзија, која не само што го поддржува напојување, но, исто та�

????УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со повеќето Android и Windows телефони, таблети и многу други уред

USB Кабел.Coolmax Стигнале продолжување кабел за Продолжување кабел совршено решение за мобилни корисници К

Боја : Сина, црна.Пакетот Вклучува : 1 x Touchpad маска 1 x USB 3.0 продолжување кабел Само над пакет содржина, друг�

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10

Посебен адаптер кој му овозможува на телефонот да влезе во USB COM 1.0 оператор на режим на телефони базиран�

Funtion : се Користи за да се поврзете со далечинскиот управувач за да таблета преку IOS порта,Компатибилен с�

2 во 1 USB 3.0 Женски USB 2.0 + USB 3.0 Машки Кабел за Компјутер / Лаптоп, Должина : 29cm 1 Сосема нов и висок quality2 Лесно

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

Го заменува RS232 (ДБ25 / DB9) сериски порт совршено, се поврзува на било кој лаптоп / КОМПЈУТЕР преку USB порта д

CN, должина на Кабел : 0.5 M, Боја : Сина 100% сосема нов и висок квалитет.USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување н�

Synchronizes и обвиненија само како колевка.Компатибилен со Автомобил Полнач, Ѕид Полнач и Батерија за Полнењ

USBC / ТипC до Големи Квадратни Машки Лаптоп Моќ Полнење Кабел за Леново, Кабел Должина : околу 1,5 m(Црна) 1 И�

На заштитна кутија ќе се отвори во двете насоки, и е погоден за употреба со 712.5 mm HDD.Хард диск може да биде

Scroll