Ново
KM544 20X9 8X6.5 S-BLK GB ЛП 00MM RIM ВКУПНО 1

KM544 20X9 8X6.5 S-BLK GB ЛП 00MM RIM ВКУПНО 1

Достапност: Залиха
DEN 2011.20

Производителот ЕДНА ГОДИНА Гаранција за Крај.Производител цел ЖИВОТ Структурни Гаранција.Тркала МОЖЕ да бара Резервни Повлечи Ореви (не се вклучени) за правилно fitment.Сите слики се одрази стил и модел на воланот, вистински тркала може да се разликуваат во поглед врз основа на големината, ширината и форумот. (ie.тркала усна & длабочина).KMC KM544 МЕСА 20 X9 Тркало - 8 X165.1 Топ Модел, 0mm Форумот, 125.5 mm Центар Понесе - Црн Сатен Со Сјајна Црна Усна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Lustrous&Суровостслободен】 оригиналниот црвено тон кармин, со многу удобно мат чувство и нежно крем текс

Климатизација lip balm исполнет со Duwop познат Усна Отровот plumper.Дизајниран да работи како буквар под вашите

Што Е Тоа : Luxe усна поставени се појавуваат со боја и сјај.A $72.00 вредност.Она што го Прави Тоа : го Прават у�

НИСКОКЛУЧ ИЛИ ЦЕЛОСНА ГЛАМ : Со buildable покриеност Љубовта Е, Љубовта може да биде чиста peachy корални или за�

Им даде на Вашите Усни Што Тие се Жедни : Хидратација и Заштита од Сонце во Неодоливи Вкусови.Произведен�

Натоварени со добризавас состојки.Smooths, штити и услови на усните.Богата, интензивни, долгоноси нијанси.Cu

ВАШИОТ ОМИЛЕН УСНА ШМИНКА : Нашите исконски сјајна сјај обезбедува сите бујна боја и dewy грее љубовта.ЛЕС

Светски Познатиот Доверливи Glazewear Линија.Компактен и Пренослив.Мазна богата боја, со нелеплива се чувст

【Удобно и широко се користи】 Лесна текстура, со нулта гравитација свилен чувство.Содржи навлажнувачки

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Секси и shimmery сјај дека lavishes усните за секојдневниот гламур.Accentuates усни со светлечки, луксузни трепет тоа

【Го персонализирате Вашиот Кармин】Ranslucent гел база направи тоа голема за DIY проектите, можете да создаде

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

Многу чиста и нелеплива.Светлина корални / бронза трепет на усните.Многу ласкави и осветлувајќи на лице�

1 Усна производи се создаде совршен усните : користете кадифен, крем совршен усните 2 Да ви донесе секси и

НеЛеплива Алтернатива На Класичните Усна Сјај, Оваа Течност Lip Balm Смирува Усни Како Што Се Храни, Регене�

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

Персонализирајте го Вашиот Кармин : направи тоа голема за DIY проектите, можете да создадете свој уникате

Им даде на Вашите Усни Што Тие се Жедни : Хидратација и Заштита од Сонце во Неодоливи Вкусови.Произведен�

Направени од храна одделение материјал, кој е здраво и безбедно за употреба.Направени од храна одделени

Усна сјај со светлокако одраз plumped сјај инспириран од гел ноктите полирање.Ултра Сјај за Усни Гел преобр

ЗАТЕМНЕТИ УСНА СЈАЈ : Овие усна сирупи има висок сјај, сјај и долготрајна боја.ПОЛНИ УСНИ : Сирупкако тек�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Усна Сјај.Големо влијание сјај & влага усна сјај Содржи ексклузивни состојки за состојбата на вашите ус�

Им даде на Вашите Усни Што Тие се Жедни : Хидратација и Заштита од Сонце во Неодоливи Вкусови.Произведен�

Висок интензитет на боја.Остава усни plumped со постојана влага.Оставајќи луксузно удобно.Висок интензите�

Scroll