Ново
D&D PowerDrive 954-0493 Занатски Kevlar Замена Појас, 58 Должина, 0.62 Ширина

D&D PowerDrive 954-0493 Занатски Kevlar Замена Појас, 58 Должина, 0.62 Ширина

Достапност: Залиха
DEN 485.04

Појас 5 LK 5/8 x 58in ОК (BK55).Материјал тип : Aramid.Произведени од страна на D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични ил�

Сликата може да се покаже различен број на бендови.Единица грофот : 1.0 Пакет Тежина : 80.15 фунти.Пакет Диме�

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : ГЛОБУС11187075402415 LK350 Објектот Пакет Димензија : 12.0" L x 12.0" W x 2.0" H...

Ги исполнува или го Надминува ОЕМ Спецификации; Долг живот EPDM Гума Соединение.Комерцијален гума формул�

Земја на Потекло : Кина.Појас поли J 22 In PL 10 ребро.Пакет Тежина : 1.0 фунти.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).Н�

Појас 17.53 x 31.27 во ОК.Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени на

Здраво Перформанси Fiberglass Затегнувачка Мозок Одлично димензионална стабилност.Повисоко енергетско сп�

【Параметар】Дебелина : 1118mm / 44";Width : 17mm / 0.67";Дебелина : 11mm / 0.43"; 【Функција】Мали триење и големите пренос е�

Сликата може да се покаже различен број на бендови.Единица грофот : 1.0 Пакет Тежина : 71.48 фунти.Пакет Диме�

Појас 8 V 1 x 118in ОК 12 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име D&D Power Drive.П

Појас, К, 0.14 x 86.25 во ОК, 20 Ребро.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со це�

D&D Power Drive 185 J2 Поли V Појас.Дел Број : 185 J2 Бренд Име : D : D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA

Идеален за употреба на проблемот дискови кои бараат високо влијание сила и оптоварувањесметководствен

Појас 5 V 5 / 8 x 216in ОК 9 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име D&D Power Drive

Појас 8 V 1 x 140in ОК 7 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име D&D Power Drive.П�

Појас 5 V 5 / 8 x 355in ОК 11 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име D&D Power Driv

Scroll