Ново
ocijf179 Миленичиња Куче Мачки Симпатична Кутре Риба Крап Форма Мека Кадифен Кукла Игра Писклив Џвакање Играчка,Совршен за Обука Заби Интерактивна Игра се Џвака Играч

ocijf179 Миленичиња Куче Мачки Симпатична Кутре Риба Крап Форма Мека Кадифен Кукла Игра Писклив Џвакање Играчка,Совршен

Достапност: Залиха
DEN 1764.00

☆100% СИГУРНА : Оваа интерактивна куче играчки е направен од 100% природни Трајни кадифен (TPR),Осигурете се вашето куче може да се игра и да се џвака тоа безбедно и Лесно да се чисти. ☆ЗДРАВА ИСХРАНА : Пополнете го куче џвакање играчки топката со вашето куче е омилени третира или храна и тоа ќе се истури од додека играте,Да се промовира активно и здраво хранење, Контрола на храна и млечни Забава и леснотијата на расположението. ☆ИНТЕРАКТИВНИ и ЗАБАВА : Дали во затворени простории или на отворено, Ова куче играчки за мали кучиња им овозможува на вас или вашето семејство за да комуницирате со вашето куче, Нека вашето куче стане повеќе жива,Уживаат во забавата и во исто време се зголеми на чувствата на вас и вашето куче. ☆100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ќе се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со Ова куче играчки, само нас контакт и ние можеме да понудиме целосна наплата.Спецификации : Изработени од високо квалитетен материјал, мека и штета за куче е на забите.Спречување на домашни миленици од вреска или гризе работи со депресија.Ублажување на кучето е осаменост, ослободување од притисок и заштита на кучето е устата.Вграден-во звучен уред за да ги направите вашето куче игра среќно, особено кога е сама дома.Светли бои и слатки форми се со поголема веројатност да го привлече вниманието на вашите миленици.Точка Име : Пет Играчка Материјал : Кадифен Карактеристики : Риба Форма, Писклив, Мека, Џвака Играчка Големина : 21cm x 14cm/8.27" x 5.51" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Играчка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Издржливи и безбедни : кучето залак играчки изработени од еколошки, нетоксични најлон и TPR материјали, с

Долготраен играчка за моќ chewers.Bambone Стапчиња се неsplintering алтернатива за вистински дрво.Направено од меша

【Супер Вредност и Голема Забава】, Вклучувајќи 4 најпопуларните куче играчки.Доволно за да се обезбеди

Направени на премиерот нерѓосувачки челик материјали, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира.Фино п

Интересна интерактивна играчки : симпатична миленичиња куче играчки, уникатен простор суштество дизај

Пинк Коска Играчка Димензии : 6.9" долго x 3.2 " широк.Одлично за умерена chewers.Лекување на џебовите и велс мож

ТЕШКО КУЧЕ ИГРАЧКИ ЗА АГРЕСИВНИ CHEWERS ГОЛЕМА РАСА : Џвакање е Инстинктивни потреби за кучиња, кучиња сака

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

100% Природни & рачно изработени : рачно изработени од 100% природни apple гранки, Тимотеј и моркови, без индуст

【БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ】на Нашите куче џвакање играчка за агресивни chewers беше изработени од природна гу

Безбедни и НеТоксични : Направен од залакотпорни и нетоксични храна одделение полимер најлон.Тоа не би

ДИЗАЈНИРАН ЗА МОЌ CHEWERS Сите BULLYMAKE играчки се уникатно дизајнирани за моќ chewer.Текстури и материјали кои с

Висок квалитет : тоа се прави на кадифен+PP памук, безбедно и еко пријателски за кучиња " кожа.Кучето играч

♥ Чистење на забите : Овие куче џвакање играчки се погодни за агресивни големи куче раси и може да се чис

Кутре Дополнителен Комплет за Средни Куче Раси, Комплет вклучува : Конг Класичните Играчки & Третира Кра

НЕУНИШТИВ КУЧЕ ИГРАЧКИ ЗА АГРЕСИВНИ CHEWERS Ова куче џвакање играчка е направен од нетоксични и екопријат

МОРА да ИМААТ ЗА РУДОЛФ НАВИВАЧИТЕ И НИВНИТЕ МИЛЕНИЧИЊА — Споделување на вашата љубов на Божиќ и Рудолф

Кадифен лав, кадифен жирафа, кадифен панда, три за да изберете од,, секогаш постои една погоден за вашето

Днк Гума Куче Играчка : Ова куче играчка карактеристики забава двоен хеликс форма да даде кученца повеќ

Squeaker Кадифен Играчки е совршен џвакање играчка за вашето куче!.Издржливи, со висок квалитет играчка е на

1 Висококвалитетни материјали : јута ткаени здрав памук надворешниот слој, внатрешните силни и мека пам

Уникатен и забава, подароци, овие смешни куче играчки се големи подароци за куче љубовници или куче роде

Ја подобрува Дентална Хигиена : Помогне за подобрување на вашето куче е дентална хигиена да ги задржи зд

Тешко природна гума топката со стапалата.Тешко squeaker.Опасното отскокнување.Достапни во различни бои.Пог

ВОДАFRIENDLY КУЧЕ ИГРАЧКА : За кученца кои обожавате пливање и јавните околу, Надвор Hound е Floatiez се идеална ку

НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ НАЈЛОН долготрајни куче џвакање играчка предизвици дури и најпознатите агресив

Направен да Трае — Нашиот најголем трајни џвакање сепак, оваа вкусна коска е сигурен да им даде на вашио

Scroll