Ново
Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers Мали Средни Раса, PTFBOY Куче Писклив и Јаже Играчки,Затегнување на Војната Големи Куче Џвакање Четка за заби Играчки Куче Чисте

Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers Мали Средни Раса, PTFBOY Куче Писклив и Јаже Играчки,Затегнување

Достапност: Залиха
DEN 383.52

【Најдобар Дар на 2 Куче Играчки】Кутре Играчки содржи Пченка во облик на стоматолошки џвакање играчка и куче џвакање писклив играчка,2 куче играчки сите може да помогне во чистење заби и да се спречи плак и забен камен да се изгради,можете да додадете храна или третира во жлебови,совршен за интеракција со вашето куче,да ги Задржи на вашиот симпатична куче среќни. 【Писклив куче џвакање играчка】пченка млечни клуч е направен од анти-залак TPR материјалот и анти-залак памук јаже, дури и ако кучето игра за долго време, тоа нема да биде што форматот се издолжува.Писклив куче залак играчка се карактеризира со вграден-во Квичат, со што се зголемува интеракција со куче. 【PHYSCIAL & МЕНТАЛЕН РАЗВОЈ】Мулти-куче семејства може споделување на чистење на забите играчки, или им овозможи на вашето куче да се игра наместо тоа, одржување на свежината и љубовта на куче играчки. 【БЕЗБЕДНО и ТРАЈНИ】-Надградена материјалTPR обезбедува добра еластичност и абење отпор.Тоа е повеќе безбеден и се чувствува-отпорни од нормална гума, без било горчлив вкус, или силна гума мирис.Исклучително издржлив материјал, особено одговара за ниска до средна залак сила на мал или среден кучиња. 【Живот работно Време Замена】Ние обезбеди живот услуга за замена.Ако имате било каков проблем со кучето џвакање играчки , нашиот тим ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во 48 часа, и ние може да обезбеди бесплатен замена или враќање на средствата.Играчка куче џвакање играчка поставена многу погодна за кучиња и заштита на вашиот дом.кучињата се природата chewers, кога teething, здодевност, осаменост, стрес или ослободување на енергија, тие ќе џвакање сè друго во куќата.Нашите средни куче играчки се дизајнирани за џвакање кучиња да се заштити вашиот дом како што се чевли, софи, перници од џвакање.Преку овие куче гризе играчки, активната chewer не само што ви дава уреден дом, но, исто така, го задржува вашето куче здрави.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Кутре џвакање играчки, незалак, некршење, и не се кршат.Изгледот е висока цврстина најлон суровина, А вн

100% Природни & рачно изработени : рачно изработени од 100% природни apple гранки, Тимотеј и моркови, без индуст

Направен да Трае — Нашиот најголем трајни џвакање сепак, оваа вкусна коска е сигурен да им даде на вашио

Направени на премиерот нерѓосувачки челик материјали, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира.Фино п

Пинк Коска Играчка Димензии : 6.9" долго x 3.2 " широк.Одлично за умерена chewers.Лекување на џебовите и велс мож

【БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ】на Нашите куче џвакање играчка за агресивни chewers беше изработени од природна гу

ТЕШКО КУЧЕ ИГРАЧКИ ЗА АГРЕСИВНИ CHEWERS ГОЛЕМА РАСА : Џвакање е Инстинктивни потреби за кучиња, кучиња сака

Безбедни и НеТоксични : Направен од залакотпорни и нетоксични храна одделение полимер најлон.Тоа не би

Кадифен лав, кадифен жирафа, кадифен панда, три за да изберете од,, секогаш постои една погоден за вашето

Днк Гума Куче Играчка : Ова куче играчка карактеристики забава двоен хеликс форма да даде кученца повеќ

Тешко природна гума топката со стапалата.Тешко squeaker.Опасното отскокнување.Достапни во различни бои.Пог

ВОДАFRIENDLY КУЧЕ ИГРАЧКА : За кученца кои обожавате пливање и јавните околу, Надвор Hound е Floatiez се идеална ку

Радосна стоматолошка заштита јаже играчка.Јаже направени од памук микс материјал.Ви помага да го одржу

☆100% СИГУРНА : Оваа интерактивна куче играчки е направен од 100% природни Трајни кадифен (TPR),Осигурете се в

НЕУНИШТИВ КУЧЕ ИГРАЧКИ ЗА АГРЕСИВНИ CHEWERS Ова куче џвакање играчка е направен од нетоксични и екопријат

[Мултифункционален Куче Џвакање Играчка] : Ова куче џвакање играчка има различни функции, како што се ла

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

Ја подобрува Дентална Хигиена : Помогне за подобрување на вашето куче е дентална хигиена да ги задржи зд

Кутре Дополнителен Комплет за Средни Куче Раси, Комплет вклучува : Конг Класичните Играчки & Третира Кра

НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ НАЈЛОН долготрајни куче џвакање играчка предизвици дури и најпознатите агресив

【Супер Вредност и Голема Забава】, Вклучувајќи 4 најпопуларните куче играчки.Доволно за да се обезбеди

Scroll