Ново
Веѓа Жилет, 12Packs Шминка Алатки Преносни Shavers Trimmers Лицето Коса Нож Смена(Розова, Небото Сина и Жолта)

Веѓа Жилет, 12Packs Шминка Алатки Преносни Shavers Trimmers Лицето Коса Нож Смена(Розова, Небото Сина и Жолта)

Достапност: Залиха
DEN 198.96

Нерѓосувачки Челични Ножеви : На машина глава е направен од нерѓосувачки челик, долготрајни острина, не е лесно да ' рѓа.Не се Лизга се Справи со : долготрајни исклучителна и прецизност дизајниран од не ' рѓосувачки челик жилети ви овозможи да се контролира на леснотија со анти се лизга на зафат.Веѓа Shaper : сечење на работ на веѓа жилети е дизајниран со пребивање површина, остар, но нежно и не е лесно да наштети на вашата кожа.Преносни Големина : мала тежина, лесно и удобно да се сместат.Со покритие за заштита на жилет, лесно да се чува на шминка торба, за да можете подготвени за допре до секое време, насекаде.Мулти Цел : Со овој веѓа жилет, можете да го разубават вашиот веѓи, трим парична казна коса на вашето лице, тело.Опис на производот : На машина глава е направен од нерѓосувачки челик, долготрајни острина,не е лесно да ' рѓа.Сечење на работ на веѓа жилети е дизајниран со пребивање површина, остар, но нежно и не е лесно да наштети на вашата кожа.Мала тежина, лесно и удобно да ги сместите; Со маска за да се заштити жилет, лесно да се чува на шминка торба, за да можете подготвени за допре до секое време, насекаде.Product Specification : Боја : Розова, небо сина, жолта.Пакетот Вклучува : 4* розова веѓа жилет 4* небото сино веѓа жилет 4* жолта веѓа жилет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оваа веѓа жилет е разноврсна убавина алатка која го обликува веѓите, ги отстранува казна, косата, па дур�

БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : овие веѓа жилети се нежно да се користат, трајни и нема да ја иритираат ко

Токму отстрани совет на веѓите, веднаш да се избрише исклучете непотребни и расфрлани веѓите, без да пре

ПРОДАЖБА ЗА За повеќе детали, ве молиме погледнете го discription.SKU MT71 A; БОЈА Светло Зелена.Стр.С : БОЈАТА на

Лесен за користење : Тоа е лесно да се обликуваат вашата веѓа, и направете ја вашата веѓа стилски, се созд

Лесно да се намали или отстрани несаканите влакна непречено и веднаш со точност.Се применуваат за било �

Ќе добиете : пакетот вклучува 16 Парчиња веѓа жилети за жени човек лицето жилет, може да го намали вашиот �

[ Широк Спектар На употреба ] се користи за чистење и целосно сува кожа, која е, кожа без павлака или козме

Професионални премиум квалитет директно жилети, остар ,удобен и издржливи.Остри веѓа жилет сечилото до�

Поле На Примена : Веѓа тример се користи за чистење за сува кожа, се водат на кожата и се движи во мали кру

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : Лесен, лесен за чување, лесно за чување во козметички торба, така што може да се подго

ВЕЃА КОСА СМЕНА : Ова Веѓа Тример за Жените е дизајниран со прецизност инженеринг за да ви помогне да се �

Супер Врвен Квалитет : Овие веѓа жилети се направени на прецизностдизајнирани од не ' рѓосувачки челичн�

Scroll