Ново
Lauffer Дизајн 2 / Дизајн II 18/8 Нерѓосувачки Челик Вечера Вилушка

Lauffer Дизајн 2 / Дизајн II 18/8 Нерѓосувачки Челик Вечера Вилушка

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Вечера Вилушка мерки 7 1 / 8" во должина.Вечера Вилушка е поголем од две гранки се најде во стандардните место на поставување.Направена од Високо Квалитетни 18/8 Нерѓосувачки Челик, овој модел се карактеризира со светлина сатенски финиш.Неверојатна Средината Век Модерен Дизајн страна Не Wallance.Машина За Миење Садови Безбедно.Понудена е една Вечера Вилушка во Дизајнот II моделот од Lauffer.Што се оригинално дизајнирани во 1956 година од страна на познатиот Американски Индустриски Дизајнер Не Wallance, овој модел е познат по својата неверојатна средината век модерен дизајн.Оваа Вечера Вилушка мерки 7-1/8" во должина.Направена од Високо Квалитетни 18/8 Нерѓосувачки Челик, ова парче карактеристики светлина сатенски финиш дека никогаш не треба полирање.Машина За Миење Садови Безбедно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова ладно месо вилушка е изградена од фино фунта сребро.Ладно месо вилушка е целосно машина за миење сад

Висок Квалитет наИзработени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, цврста и стабилна, силн

◆Тежината е умерена, ниту премногу тешка, ниту премногу светлина, обезбедување на вас со исклучителна ј

На оваа Висококвалитетни нерѓосувачки челик вилушка врежани како"Ајде да Имаат Вечера Заедно Засекога�

Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 18501899 Тип : Вилушка.Викторија Од Shiebler Sterling silver Вечера Вилушка 7 3 / 4 во мо�

Ова не ' рѓосувачки челик вилушка, тешки и трајни.Направени од премиум висок квалитет, од нерѓосувачки ч�

Благо Заоблени Рачка за Повик за Елеганција.Врвен Заврши и Модел Детали.Многу Трајни и Тешки Тежина.Маш�

ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН : Нашите гранки се дизајнирани од професионални дизајнери.Уникатен и забава.Тоа може д

Нерѓосувачки челик 2.0 mm дебелина.Должина : 7".Ширина : 0.91".Модел # : 001405 Winco™ Тешки Власт Вечера Fork This Winco™ Те

★На изработен од нерѓосувачки челик вилушка ќе ви даде малку изненадување во животот на вашето семејст

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

Висок Квалитет Tescoma Производ Направен во Европската Унија.Телескопски вилушка, 75 cm долга, одличен за удо

Со преносни и светлинатежина големина, многу погодно да го чувајте или пренесувајте надвор.Совршен за п

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18 / 10 нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно

Солиден и издржливи, со висока цврстина, силна отпорност на абење и долг животен век.Тоа е лесно да се чи�

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Christofle.Тип : Flatware Предници GALEA ОД CHRISTOFLESterling сребро ВЕЧЕРА ВИЛУШКА

Возраст : 19001940 Бренд : ONEIDA.Модел : Јуни.Тип : Вилушка.Состав : Silverplate.Јуни ака Расадник со Oneida Silverplate Вечера �

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

Scroll