Ново
Вратата Венци, Пред Вратата Венци Флорални Гарланд Вештачки Peony Симулација Венец за Свадба, Роденден Дневна Соба Декорација Розова

Вратата Венци, Пред Вратата Венци Флорални Гарланд Вештачки Peony Симулација Венец за Свадба, Роденден Дневна

Достапност: Залиха
DEN 619.92

Флорални Гарланд е направен од професионална материјал и е жива реални и трајни.Симулација Венец потреби не чистење или одржување.Оваа пролет венец е против боја бледнее и изгледа одлично во годините што доаѓаат.Вратата Венец е идеален за на ѕид, на врата или на маса декорација во сите сезони особено пролет.Виси Венец може да се претвори вашиот обичен влезната врата во жив и поставен на влезот, добредојде на вашите блиски на семејството и пријателите во вашиот дом.Декоративни Ѕид Венец Гарланд е погодна за врати, patios, градини, куќи, courtyards и backyards.Тие се, исто така, совршен за секоја прилика како што се родендени и празници.Description The Вратата венец е направен од професионална материјал и е жива реални и трајни, кој е идеален за на ѕид, на врата или на маса декорација во сите годишни времиња и за секоја прилика како што се родендени, празници и други празници.Тоа е лесно да се откажам, па тоа може да се претвори вашиот обичен влезната врата во жив и поставен на влезот.Овие вештачки цвеќиња се против боја исчезнува, па потреби не чистење или одржување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Feature Door венец-Боја : Розова.-Материјали : Свила крпа.-Големина : 42x25x5 cm/16.54x9.84x1.97 инч.Совршена мешавина на убави светли бои, сигурни да заличи било entryway за соба и донесе талент за секој простор.Пакет Including1*Вратата Венец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Полиестер ; Шаблон Тип : Пе�

Долг животен век : Оваа врата венец е направена симулација на материјали,вие не треба да се вода или одрж

За Внатрешна и Надворешна Décor : оваа убава гарланд венец е голема за да ги красат домот, продавница, канц�

【Велигден Венец】На венец има јајца, цвеќиња, лисја, bownots на здрав природен ратан база, која го прави ваш�

Ако сте во потрага за тоа посебно венец да облагородување на вашиот дом или настан оркестарот, ова е вен�

Направи вашиот дом, свадба, продавница, партија повеќе модерни и убави.Лесно се обезбеди прекрасна атмо�

БОЖИЌ ВЕНЕЦ СО МНОГУ ГРАНКИ Сите гранки на венец се вечера реални, изработени од високо квалитетен мате

подарок картички ❤УБАВА ДЕНОТ на ВЉУБЕНИТЕ ВЕНЕЦОва за Денот на Вљубените Венец е опкружен со лисја, бо

Материјал : неплетени ткаенини.Постојат различни видови на холи, baubles, цветови и лисја.Тоа е многу флекси

Производ 1 : ПРИРОДНИ LIFELIKE ЖАЛБА : Нашата вештачки гранки изгледа ултрареални и lifelike.Со 240 индивидуално н�

Темно 180 совети.За внатрешна употреба само ако се користи на отворено место под покриена област.Нема соб

* Материјал : Свила текстил, пластика Добри Дарови : Шарени есен еукалиптус венец, симбол на виталност, мо

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Божиќ вратата венец карактеристики pinecones и злато топка обесен во средината на Божиќ ве

Симпатична и Исклучителен Дизајн : Оваа симпатична gnome венец карактеристики кадифен gnome на здрав природ�

1 Овие се многу погодни за Божиќ украси, создавајќи пријатна атмосфера за одмор вас.Тоа може да бидат обе

●Празнична гарланд содржи Божиќ дизајни како што се различни празник елементи ● Гарланд декорација со

⭐1.[Висок Квалитет]⭐Овие ѕидни украси се направени од висококвалитет дрво со повеќе големини да се избе

Материјал : Полиестер ; Шаблон Тип : Печатени ; Карактеристики : Дизајн со лажичка вратот, strappy ладно рамо,

Производ вклучува : ќе добиете 3 парчиња од Денот на Вљубените тематските црвено срце венци, секој со црв

Божиќ венец минијатурни 3 бои божиќ украс венец избрани 1.6 инчен мини божиќ венец декорација.Бела зелена

❥【Најдобар Избор за Подароци】 добри дарови што донесе радост за семејството и пријателите.Голем дар п

Нови, Големи, Премија Денот на Вљубените венец.Голем, дрво, Денот на Вљубените знак, со розови и црвени бл

????1【големина】 : внатрешен дијаметар е за 12in; надворешниот дијаметар е за 22in ????2.【Материјал】: Secteled висо

Ќе добиете : 1 дрвени виси знаци.Производ Големина : Ако немаат кориснички барања, ние ќе го испратам до т�

Димензии : 12 X 6 инчи.Предdrilled дупки, лесно да се откажам.Материјал : еколошки метални легури материјал, зд�

Scroll