Ново
Вештачки Венец Вратата Виси Peony Гарланд со Симулација на Цвеќе Оркестарот Пред Вратата Венци за Почетниот Прозорец Ѕид Градина Канцеларијата на Фестивалот, Розова

Вештачки Венец Вратата Виси Peony Гарланд со Симулација на Цвеќе Оркестарот Пред Вратата Венци за Почетниот

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Долг животен век : Оваа врата венец е направена симулација на материјали,вие не треба да се вода или одржување на венец, и тоа трае подолго од вистински гарланд.Широко се користи : Peony венец е погодна за многу настани, како што е фестивалот,свадба,дома,во ѕид,итн.Лесно да се спаси : Вратата виси peony венец е вештачка, а тоа не е згаснат и секогаш изгледа светло, па може да се чуваат за долго време.Како подарок : Вештачки венец е најдобар подарок за вашето семејство и пријатели за на Свадба, Роденден на Божиќ, денот на Благодарноста Денот на Мајката.Материјал : Направен од ратан круг и свила крпа, вештачки венец е составен од еколошки материјали,па тоа е безбедно и здраво.Description This атрактивни вратата виси peony венец, направена од убави peony цвеќиња и зелени лисја, е многу погодна за хотел,забава,свадба,ѕид и други прилики.Ако сте во потрага за светло шарени вештачки цвеќиња венец, и тоа е добар избор.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Features Artificial венец-Боја : Розова.-Материјал : Ратан круг & свила крпа Големина : 35x10x8 cm/13.78x3.94x3.15 инчи.Надворешниот дијаметар : 30 cm/11.81 инч.Внатрешен дијаметар : 16 cm/6.30 инч.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата на венец може да биде малку поинаков од вистинската боја се должи на разликата на екран и влијанието на осветлување.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.ви благодариме за разбирањето.Пакет Including1*Симулација Венец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

????1【големина】 : внатрешен дијаметар е за 12in; надворешниот дијаметар е за 22in ????2.【Материјал】: Secteled висо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Полиестер ; Шаблон Тип : Пе�

Овие украси се направени од високо квалитетни материјали, со светла боја и големи детали.Специјални Бож

Вратата Венец е Вештачки венец, без потреба за проблематични чистење или одржување.Вештачки Венец може

Темно 180 совети.За внатрешна употреба само ако се користи на отворено место под покриена област.Нема соб

Природен Материјал : Сите на виновата лоза венци се ракаплетени од природна лоза, кои се трајни и обновл�

●Празнична гарланд содржи Божиќ дизајни како што се различни празник елементи ● Гарланд декорација со

Нови, Големи, Премија Денот на Вљубените венец.Голем, дрво, Денот на Вљубените знак, со розови и црвени бл

【Велигден Венец】На венец има јајца, цвеќиња, лисја, bownots на здрав природен ратан база, која го прави ваш�

подарок картички ❤УБАВА ДЕНОТ на ВЉУБЕНИТЕ ВЕНЕЦОва за Денот на Вљубените Венец е опкружен со лисја, бо

Ако сте во потрага за тоа посебно венец да облагородување на вашиот дом или настан оркестарот, ова е вен�

Направи вашиот дом, свадба, продавница, партија повеќе модерни и убави.Лесно се обезбеди прекрасна атмо�

За Внатрешна и Надворешна Décor : оваа убава гарланд венец е голема за да ги красат домот, продавница, канц�

❥【Најдобар Избор за Подароци】 добри дарови што донесе радост за семејството и пријателите.Голем дар п

⭐1.[Висок Квалитет]⭐Овие ѕидни украси се направени од висококвалитет дрво со повеќе големини да се избе

Симпатична и Исклучителен Дизајн : Оваа симпатична gnome венец карактеристики кадифен gnome на здрав природ�

Димензии : 12 X 6 инчи.Предdrilled дупки, лесно да се откажам.Материјал : еколошки метални легури материјал, зд�

* Материјал : Свила текстил, пластика Добри Дарови : Шарени есен еукалиптус венец, симбол на виталност, мо

Погоден за Божиќ украси на врати, прозорци, ѕидови, камини и други прилики.Реални изгледот додава празни

Направени на премијата и природен дрвен материјал за издржливи и долготрајни употреба, небледнее и еко�

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Божиќ вратата венец карактеристики pinecones и злато топка обесен во средината на Божиќ ве

Моденкапкаво облик на дијамант, исто така познат како круши во облик на дијамант, ги комбинира предност�

Природни и lifelike шарм : Нашата вештачки гранки изгледа супер lifelike и lifelike.Овој венец има посебно направени

НЕВЕРОЈАТЕН ДЕТАЛ : Ова Доаѓањето свеќа носителот карактеристики реплика одлична poinsettias и нивните зеле�

【Висок Квалитет】влезната врата знак беше направен на здрав дрво, мирис, многу издржливи, сигурен, а во �

Божиќ венец минијатурни 3 бои божиќ украс венец избрани 1.6 инчен мини божиќ венец декорација.Бела зелена

Материјал : неплетени ткаенини.Постојат различни видови на холи, baubles, цветови и лисја.Тоа е многу флекси

Scroll