Ново
Dixon Вентил J3M2 Челик Truflate Автомобилската Осветленост Пневматски Фитинг, Брадавица, 3/8 Спојка x 1/4 - 18 NPTF Машки Навој

Dixon Вентил J3M2 Челик Truflate Автомобилската Осветленост Пневматски Фитинг, Брадавица, 3/8 Спојка x 1/4

Достапност: Залиха
DEN 392.88

Ѕ-серија пневматски спојка.Изработени од челик.Truflate автомобилската осветленост стил.Нитрилна (Buna-N) заптивки се стандард, обезбедување на температура спектар на -40 степен С до +250 степен F. 1.78-инчи должина.Dixon Вентил Ѕ-серија truflate автомобилската осветленост пневматски монтирање.Изработени од челик.Осветленост на податоци : Truflate автомобилската осветленост стил; Паркер 10-Серија; Rectus 55 KM; Tomco A2100/PT400. Нитрилна (Buna-N) заптивки се стандард, обезбедување на температура спектар на -40 степен С до +250 степен F. 3/8-инчи Спојка и 1/4-инчи - 18 NPTF машки конец. 1.78-инчи должина. 0.79-инчи максимална OD. 11/16-инчи хексадецимален.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Воздушен вентил собранието за Серија ЛП карбураторите.Произведени за да се справи со посно гориво и воз

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

?Се применуваат за?Вентил отстранување алатка е погодна за Schrader / Presta / Presta Extender / внатрешна цевка вент

Внатрешната Цевка Со Дијаметар : 21 / 2".Надворешниот Дијаметар : 7".Стр.S.Јас : 125200 PN : 54697 Внатрешна Цевка со Д

Scroll