Ново
Нови Рефлексивни Куче Темперамент за Мали Кучиња,Мека Велур Кутре Темперамент и Поводник Сет,да се Избега Доказ Мало Куче и Мачка се Подигнат,Чекор-во Куче Вест Тем

Нови Рефлексивни Куче Темперамент за Мали Кучиња,Мека Велур Кутре Темперамент и Поводник Сет,да се Избега Доказ

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Safe Со здрав тока,дополнителни куче поводник и Г-прстен на грбот поврзано со поводник.Одлично за одење, трчање, планинарење, и сите активности на отворено, го одржува вашето куче природни движења.Надградени Супер Рефлексивни Дизајн : Нашата мала куче подигнат е дизајниран со посебни целосно рефлексивни материјал,3 M Рефлексивни се обезбеди вашето куче е високо видливи и задржи кучиња се безбедни во текот на ноќта.Кога светлина сјае на градите рака, мисловните на рака на тоа ќе се одрази на светлината.Мало куче темперамент и поводник поставите сите може да се одразат добро.Погоден за секоја сцена, без разлика дали тоа е обука или одење.Им даде на вашето домашно милениче е многу побезбедно и поудобно отворено искуство.Лесно Да се Стави На и Не се Повлече : Куче подигнат дизајн во чекор со стил,лесно се стави на и исклучување на уредот, со задниот тока и брзо ослободување.Не грижете се за лизгање надвор или гушење.Ова се подигнат за мали кучиња доаѓаат со куче поводник,150см/59inch должина долго,Погоден за секоја сцена, без разлика дали тоа е обука или одење.Повеќе Големината Повеќе Избори : Нашата Мачки s враќање стапка се зголемува.Чекор-во вест дизајн го прави лесно да се стави на и исклучување.Совршено се вклопуваат за вашето домашно милениче.Мисловните крои ќе биде навистина убаво и висока видливост, кога станува темно.Вашите Мачки и кучиња ќе се види лесно.Оваа рефлексивни материјал може да се направи возачите треба долго време да се реагира, што ќе овозможи вашето куче е безбедноста.Карактеристики : Материјал : Suede Color : orange Size : S : Биста Обемот 38-44cm(14.9-17.3 во), Вратот Обемот 24-32cm(9.4-12.5 во), Тежина 86g(3.03 оз), погоден за домашни миленичиња тежина е околу 2-3kg M : Биста Обемот 43-51cm(16.9-20in), Вратот Обемот 32-40(12.5-15.7)cm, Тежина 88g(3.10 оз), погоден за домашни миленичиња тежина е околу 3.5-6.5 kg L : Биста Обемот 50-56(19.6-22)cm, Вратот Обемот 40-45(15.7-17.7)cm, Тежина 93g(3.28 оз),погоден за домашни миленичиња тежина е околу 7-10kg Dog поводник должина : 150cm/59inch Пакет Вклучуваат 1*куче се подигнат 1*куче поводник тежината е само референца, и изборот главно се базира на биста големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

За ноќно пешачење фанови, светла рефлексивни ленти ќе се зголеми видливоста на куче и да му овозможи на

1000 D најлон ткаенина , водоотпорен , брз сува , KAM пластични копчето ; Висок квалитет на патент.MOLLE на двете

Реверзибилна темперамент кој нашето окофаќање на Намигнување мотив—црна позадина на една страна бела

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 прилагодливи темперамент,1 појавување на поводник.L Темперамент : 21.6" до 31", Поводник

Изберете оптималната големина : 4 Големини погоден за Мали Средни до Големи куче раси.Го изберат правото

Рака ширина 1cm, градите дебелина прилагодливи од 2638cm.Ремени се прилагодливи за да се се обезбеди максима

ВНИМАНИЕ : Големината директно НЕ одговараат на вашето домашно милениче се одгледуваат или тежина.Ве мо

Два брзизаклучување токи за брзо затворање и безбедност.На цинк прстен е инсталиран на вратот или грбот

【ЗДРАВ & УДОБНО КУЧЕ HARNES】 Направени на стилски и издржлив дише материјал.Додека мека и дише воздух мреж

ДИШЕ & ТРАЈНИ : Направен од дише воздух mesh ткаенини и платно материјал,мека и comfortbale за вашите миленици од

4 прилагодливи прстени ќе се создаде совршена големина одговара за вашето куче и да ја задржите некои пр

ДТ Пакет DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, АРМИЈАТА КУЧЕ Печ, Црна w Рефлексивни, XLarge (34"47") + Поместена

????ПРЕМИУМ ТЕМПЕРАМЕНТ : кучето се подигнат е направен од висококвалитет полиестер, што е многу издржлив

ДТ Пакет DT Забава Темперамент, КРИМИНОЛОШКИ КУЧЕ Печ, Црна w Рефлексивни, XLarge (34"47") + Поместена Кутре Пово

【НЕ се ПОВЛЕЧЕ СО 2 КУКА ЦИКЛУСИ】 Ново дизајнирани со 2 здрав D прстени на куче безбедност вест за прикач

ИЗДРЖЛИВИ : Ова трајни куче поводник е дизајниран да трае долго.Најлон материјал со висока густина webbing

ДТ Пакет DT Забава Подигнат со Градите Поддршка, РАМНОТЕЖА ПОМОШ КУЧЕ Печ, Црно, со Жолта Трим, M (28"34").Neoprene

❤ 【Дише Материјал】Нашите повлече пес подигнат е направен со зголемена 600 D оксфорд ткаенина,Дише мрежа

Светли неонски ткаенина е видлив преку ден со својата ситепреку рефлексивни печатење кој нуди максимал

❤Тоа се прави на Решетката Ткаенина материјал, не само безопасни за кучиња, еколошки, но, исто така, искл

ГОЛЕМО КУЧЕ ТЕМПЕРАМЕНТ : Одговара за ВРАТОТ ДЕБЕЛИНА : 16"23", ГРАДИТЕ ДЕБЕЛИНА : 20"36"на кучиња.Ако се двоум

1 Ние ќе се фокусираме на удобноста на домашни миленици.После многу експерименти, процентот на искорист

[Срцезатоплување дизајн] : домашни Миленици ќе се караше со непријатностите на живот.Долготрајна неспос

Избега Слободни Спорт Куче Harnesses за Мали Кучиња – Gooby Избега Слободни Спорт Подигнат е направен за мала

СУПЕР СВЕТЛО КУЧЕ ТЕМПЕРАМЕНТ : Ова запалени куче harnes има видливост од 550 метри.Возила и пешаци ќе видите

Одење, трчање, планинарење.Светлотежина.Сите временски услови, мултицел.Издржливи и долготрајни меѓусе

2 отстранлив рефлексивни закрпи еден за секоја страна од темперамент 2 отстранлив седло кеси кои се кара

Одење, трчање, планинарење.Светлотежина.Сите временски услови, мултицел.Издржливи и долготрајни меѓусе

ВНИМАНИЕ : Големината директно НЕ одговараат на вашето домашно милениче се одгледуваат или тежина.Ве мо

Scroll