Ново
Емоционална Поддршка Куче Вест Најлон не-се Повлече АВ Куче Вест Доаѓа со 2 Рефлексивни АВ Поддршка K9 Меѓусебно Закрпи. Целосно Прилагодливи Рефлексивни Ремени со ?

Емоционална Поддршка Куче Вест Најлон не-се Повлече АВ Куче Вест Доаѓа со 2 Рефлексивни АВ Поддршка K9 Меѓусебно

Достапност: Залиха
DEN 527.76

НЕ-се ПОВЛЕЧЕ ДИЗАЈН : Куче АВ вест Вклучува централен назад Д-прстен за КУЧЕ ознака и поводник прилог. 2 БЕСПЛАТЕН ПРЕМИУМ ЗАКРПИ : Куче Вест Поддршка има Заменлив рефлексивни закрпи (Кука и Јамка).СИТЕ ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ : Емоционална Поддршка куче подигнат одговара на мали до големи раси.ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ : Прилагодлив ремени овозможува совршен обичај се вклопуваат за вашата емоционална услуга куче вест.БРЗО СУШЕЊЕ NEOPRENE : времето-отпорни, лесни и дише за сопствени секојдневниот одговара.Оваа емоционална поддршка куче темперамент не-се повлече беше дизајниран од страна на Кученце Stylz со ваша погодност и вашето куче е безбедноста во предвид.Направи вашиот јавен излети или услуга на животните обука многу повеќе пријатни за секого.Нашите мобилност ав куче вест овозможува на странци знаеш веднаш вашиот обезбедувач на животните работи и ќе ги спречи да се приближува вашата емоционална поддршка на животните.На Кученце Stylz работи куче вест функција на рефлективната ремени, цевки и отстранлив кука и јамка закрпи Кои обезбедуваат одличен ноќен живот видливост за да се задржи вашето куче безбедно.Дршката на врвот дава управувачот дополнителна контрола во сите ситуации.Тој е дизајниран со трајни најлон прилагодливи ремени.На долната е направен од neoprene која додава арматура и чувари против гребнатинки како и неколку материјали не.Нерѓосувачки челик издувам должност Д-прстен е централно лоциран на врвот на искористување што го прави голема no-се повлече пес темперамент и го спречува гушење.D-Прстен е лесно за прикачување на вашето куче поводник или АВ куче ID.Целиот емоционална поддршка на мобилноста се подигнат е двојно stitched да додадете сила за сите активности.Две прилагодливи ремени за да се осигура обичај се вклопуваат специјално за вашето куче.Лесно брзо ослободување тока го прави овој подигнат најлесно да се стави на и полетување на пазарот нуди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

????ПРЕМИУМ ТЕМПЕРАМЕНТ : кучето се подигнат е направен од висококвалитет полиестер, што е многу издржлив

Одење, трчање, планинарење.Светлотежина.Сите временски услови, мултицел.Издржливи и долготрајни меѓусе

【ЗДРАВ & УДОБНО КУЧЕ HARNES】 Направени на стилски и издржлив дише материјал.Додека мека и дише воздух мреж

ГОЛЕМО КУЧЕ ТЕМПЕРАМЕНТ : Одговара за ВРАТОТ ДЕБЕЛИНА : 16"23", ГРАДИТЕ ДЕБЕЛИНА : 20"36"на кучиња.Ако се двоум

❤ 【Дише Материјал】Нашите повлече пес подигнат е направен со зголемена 600 D оксфорд ткаенина,Дише мрежа

[Материјал] : Темперамент за кучиња е направен од 600 D Оксфорд ткаенина и антитриење пополнување материја

Изработен од Полиестер и рачно изработени со Inwrought Craf.Тоа е се Носатотпорен и Издржлив.Различни Комбина

ЛЕСНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : да се Стави на и полетување овој производ со 2 брзо ослободување со токи без пробле

Светли неонски ткаенина е видлив преку ден со својата ситепреку рефлексивни печатење кој нуди максимал

ДТ Пакет DT Забава Подигнат со Градите Поддршка, РАМНОТЕЖА ПОМОШ КУЧЕ Печ, Црно, со Жолта Трим, M (28"34").Neoprene

ДТ Пакет DT Работи Најлон Подигнат w / "DECOMP КУЧЕ" Patch Црна Големи се Вклопува Дебелина 34" На 47" + Поместена

Одење, трчање, планинарење.Светлотежина.Сите временски услови, мултицел.Издржливи и долготрајни меѓусе

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 прилагодливи темперамент,1 појавување на поводник.L Темперамент : 21.6" до 31", Поводник

Два брзизаклучување токи за брзо затворање и безбедност.На цинк прстен е инсталиран на вратот или грбот

Рака ширина 1cm, градите дебелина прилагодливи од 2638cm.Ремени се прилагодливи за да се се обезбеди максима

Изберете оптималната големина : 4 Големини погоден за Мали Средни до Големи куче раси.Го изберат правото

Тоа е многу убава и окофаќање, што вашето домашно милениче да се издвоите од толпата или улица, како и то

Се подигнат Поводник Set Погоден за мали кучиња и маче, S градите 10.5 12in, вратот 8.5 во, М 12.5 14in, вратот 9.5 во,

1000 D најлон ткаенина , водоотпорен , брз сува , KAM пластични копчето ; Висок квалитет на патент.MOLLE на двете

【НЕ се ПОВЛЕЧЕ СО 2 КУКА ЦИКЛУСИ】 Ново дизајнирани со 2 здрав D прстени на куче безбедност вест за прикач

Scroll