Ново
Прав Агол Вежба Адаптер, Вежба Прилог, На 90 Степен Агли со 8мм Вратило Преносни Алуминиум и Пластика за Индустријата за Преносни Електрични Дупчалки

Прав Агол Вежба Адаптер, Вежба Прилог, На 90 Степен Агли со 8мм Вратило Преносни Алуминиум и Пластика за Индустријата

Достапност: Залиха
DEN 2032.80

Ова е една корисна алатка за да имате во вашата лента со алатки, бидејќи никогаш не знаеш кога ќе треба да ја добиете вашата вежба во тесниот простор.Алатката е чак прифаќа стандард 0.8 mm‑10мм вежба битови и има максимална 25 N.м torsion.На вежба во прилог, на 90 степен агли со 8мм окно е погодна за многу преносни електрични дупчалки.На вежба прилог е направен од алуминиум и пластика која е мала тежина и лесен за носење.Оваа алатка ќе се вклопи во многу мал и компактен области и да ви помогне да ја добиете вашата работа брзо.Опис : Дупчење дупки и инсталирање на навртки или завртки во една област е премногу мала за една обична вежба може да ја исцрпи трпението на повеќето искусен работник.Кога ќе се уморни, можете или да потрошат многу пари за десен агол вежба или можете да ги зачувате вашите пари и ги купите овој десен агол прилог.Оваа алатка ќе се вклопи во многу мал и компактен области и да ви помогне да ја добиете вашата работа брзо.Чекаат повеќе и да добиете оваа вежба прилог, бидејќи никогаш не се знае кога ќе треба да ја добиете вашата вежба во тесниот простор.Карактеристики : вежба прилог е направен од алуминиум и пластика која е мала тежина и лесен за носење.Алатката е чак прифаќа стандард 0.8 mm-10мм вежба битови и има максимална 25 N.м torsion.На вежба во прилог, на 90 степен агли со 8мм окно е погодна за многу преносни електрични дупчалки.Оваа алатка ќе се вклопи во многу мал и компактен области и да ви помогне да ја добиете вашата работа брзо.Ова е една корисна алатка за да имате во вашата лента со алатки, бидејќи никогаш не знаеш кога ќе треба да ја добиете вашата вежба во тесниот простор.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура, пластични Боја : Црна Агол : 90 степени Максималната Torsion : 25 N.m Максимална Брзина : 1500 r/мин Чак Сфати Капацитет : 0.8 mm-10мм Хексадецимален Окно : 8mm Пакетот Вклучува : 1 x Десен Агол Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сет од 4 висока прецизност ER20 A collet чак.Gage или проекција должина на ER16 е 2.76"(70mm).Точност во 0.0001".Погодни за М

Флексибилни стегање со три вилици Компатибилен со поголема стегање опсег.Погоден Компатибилен со одрж�

Примена : Поврзете на ротирачка алатка за лесно носење.Име : Вежба чак справи.боја : злато.Ве молиме погле

За користење на коси месо тело машина, коси месо тело вежби, коси месо тело reamers, подобрување на работа еф

И висок квалитет.БС0 / БС1 индексирање главата, полууниверзална индексирање главата е едноставна индек�

Chipping Чекан Tools.Должина 36".Материјал : Јаглероден Челик Одделение.Земја на потекло : сад.Рамна длето е алат

Scroll