Ново
Zhang Ku 3pcs Дрвени Хрчак Куќа,Криенка Колиба Бидете Природни Смешно Гнездо Играчка, Шеќер Едрилица Сирискиот Хрчак Кафез Прибор, Погоден за Мали Животни (Розева)

Zhang Ku 3pcs Дрвени Хрчак Куќа,Криенка Колиба Бидете Природни Смешно Гнездо Играчка, Шеќер Едрилица Сирискиот

Достапност: Залиха
DEN 287.76

DIY со себе, демонтажа спасува напор, не е лесно да се падне, процесот е повеќе да се забавуваат. 100% Животно-пријателски : Направен со пет безбедно материјали,заштита на животната средина Дрво пластична плоча,безбедни за животни,забава и практични добро decrates домашно милениче дома.Внимателно избраните материјали, мазна површина без burrs, здрава пигменти, глувчето богатство може да дробење на забите.Се исполнат нашите миленичиња е природен инстинкт : Шарени изглед,забава гнездење и одмор, да обезбеди безбедно пристаниште за вашиот мал животните со потрага дупки да се внимава.Уникатен дизајн : Со скалила и качување ѕид Салата,Спиење гнездо, балкон,им овозможува на вашата сакана хрчак да се направи повеќе се вежба и да го задржи поздрав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Премиум МатеријалИзработени од вуди зелена материјал,Носатотпорни, нетоксични и безбедно, не е лесно д

【Наменета за лица со посебни потреби Миленици】миленичиња количка му помага на миленици со hind нога пов

【Connectable & Проширување】 : На хрчак кафез цевки комплет се прошири и дизајниран за да се поврзете со други

Лесен и мала големина.Преносни да се носат.Поттикнување на здрава вежба во безбеден начин.За хрчаци, gerbil

Молчи дизајн, никаква бучава, може да им помогне на домашни миленици се вежба и да се игра ефикасно и под

Мултифункционален : Дрвени го исклучите тркала, исто така може да се користи како се џвака играчка, со од

СПЕЦИЈАЛНА инвалидска КОЛИЧКА : На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со h

Пет Цевка Додатоци Овие се тунелот играчка додатоци, пластичен материјал, супериорен квалитет, здрав, н

дрво [Материјал] Хрчак играчки и додатоци се направени од високо квалитетна дрво материјали, природно с

Супер Сеопфатна Вежба Set 11 Компјутери Ab Тркала Ролери Комплет : 1* AB Тркала Ролери, 1* Густа Пена Коленото

Молчи дизајн, никаква бучава, може да им помогне на домашни миленици се вежба и да се игра ефикасно и под

УлтраПошироки Тркала Ролери База со Коленото Подлога за Зголемена Стабилност, не се лизга,подебели кол

* Го прави вашето домашно милениче животната средина фенси и интересни криенка колиба за Хрчак, Вервери

На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со hind нозе, така што тие може да пеша

Оваа работи воланот е дизајниран за хрчаци, gerbils, hedgehogs, глувци и други слични мали животни.Silent : Оваа вежб

Симпатична форма, ставени во спалната соба или на биро, гледајќи симпатична миленичиња кога сте уморни,

Тип : Мал Миленик На Животните Игра Пенкало Кафез Внатрешна / Надворешна Комплет.Материјал : Mesh+Полиесте

Постојат четири мали животни млечни играчки на три стил, за да привлечат внимание.Ова се џвака играчка в

★[Висок квалитет на Метални Материјали] : На лежишта се направени од висококвалитет на метални материја

★Овој производ е погоден за сите видови на кучиња, мачки и други домашни миленици.Движење на hind нозе е о

На хрчак кадата има лак дното и со задебелување и heightening структура, па тоа не е лесно да се биде исфрлен в

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашата Количка е Направен од Висок Квалитет на Алуминиум Алуминиумски Материјал, Фи

Материјали : Пластика.Кол : 12 / 14 / 17.5 / 21cm.Боја : Розова,Сина.Количина : 1pc.Пакетот Вклучува : 1 x Хрчак Работи

▶Нашата количка тежина е светло,Нашата количка е лесно да се преземат, освен и се стави заедно, можете

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни пластични дека е екопријателски, нетокси

★【Материјал】Овој паметен hula обрачот е направен од висококвалитетна ABS материјал .Не само што е лесен в

1 / SCULPT ВАШИОТ AB : Ab ролери акти како и вашиот личен фитнес тренер помагајќи да се изгради посилен и погол

Наменети за лица со посебни потреби миленици】8 големини на колички се достапни за домашни миленици со п

ЕкоПријателски Материјал : миленичиња работи воланот е направен од високо квалитетни пластични,екопри

Scroll