Ново
Ab Тркала Ролери, 10-Во-1 Ab Вежба Тркала, Комплет со Отпор Бендови, Коленото Мат, Скокни Јаже, Push-Up Бар - Домашна Фитнес Опрема за Мажи Жени Core Сила & Стомачни Вежби

Ab Тркала Ролери, 10-Во-1 Ab Вежба Тркала, Комплет со Отпор Бендови, Коленото Мат, Скокни Јаже, Push-Up Бар

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Супер Сеопфатна Вежба Set - 11 Компјутери Ab Тркала Ролери Комплет : 1* AB Тркала Ролери, 1* Густа Пена Коленото Мат , 2* Отпор бендови, 2* Притисни До Барови се Справува со Костец, 2* рачниот Зглоб Обвива, 1* 8-облик Протегала Бенд, 1* Скокни Јаже, 1* Водич Книга, 1* Подарок Кутија Пакет. 11-ВО-1 ултра-широк ab тркала ролери е дизајниран да ви помогне да се изградат посилни, поголеми стомачни мускули.Подобрување на вашиот целокупното здравје и да вежба дома, салата или канцеларија.Ултра-Пошироки Тркала Ролери База со Коленото Подлога - 3" дебела тркала ролери, држејќи се до 440lb.Направени од издржлив не се лизга гумени и силна нерѓосувачки челик кој обезбедува стабилност и удобност за вашето вежбање, тишина, никогаш не се на штета тепих или дрво кат.Подебели коленото подлога е направен од NBR материјал за обезбедување дополнителна удобност и заштита на колената од добивање повредени.Доаѓа со Повеќе Други Тренингот Опрема - На AB ролери комплет доаѓа со 2 отпор бендови , Притисни До Барови и скокање јаже.Отпорот бенд може да се обезбеди отпорност на пат надвор и контролирана врати, комбинација на отпор јаже и push-up поддршка им овозможува на вашите мускули за да го добиете максимумот од вежба во кратко време.Скокање јаже може да се прилагоди на саканата висина и може да се користи за внатрешна и надворешна.Целото Тело Тренингот - да се Зајакне и да ја зајакнете стомачните мускули, рамената, рацете и нозете со оваа премиум квалитет домашна фитнес опрема.Секое повторување на rollout вршење работи различни мускули таргетирање вашите стомачни, хип flexors, рамениците и грбот.Тоа не само што ќе помогне за подобрување на вас во долниот дел на сила, но го намалува ризикот од мускулна повреда. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние се врати со 30 дена гаранција за враќање на Парите и 1 година гаранција!Цел Свој Сет На Ab Тркала Ролери Комплет Денес!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пет Цевка Додатоци Овие се тунелот играчка додатоци, пластичен материјал, супериорен квалитет, здрав, н

【Наменета за лица со посебни потреби Миленици】миленичиња количка му помага на миленици со hind нога пов

Производителот гаранција може да не се применува.ЕФЕКТИВНА ТРЕНИНГОТ Оваа AB Генератор е мулти функцион

На хрчак кадата има лак дното и со задебелување и heightening структура, па тоа не е лесно да се биде исфрлен в

Карактеристики : Свеж Кинески прв материјал, лак дизајн, водоотпорен и влагадоказ, лесно да го инсталира

★【Материјал】Овој паметен hula обрачот е направен од висококвалитетна ABS материјал .Не само што е лесен в

▶Нашата количка тежина е светло,Нашата количка е лесно да се преземат, освен и се стави заедно, можете

Премиум МатеријалИзработени од вуди зелена материјал,Носатотпорни, нетоксични и безбедно, не е лесно д

★ По користење на овој производ, тоа ќе го направи миленичиња се чувствуваат удобно и нема да влијае на

Молчи дизајн нема бучава може да им помогне на домашни миленици се вежба и да се игра ефикасно и подобро.

дрво [Материјал] Хрчак играчки и додатоци се направени од високо квалитетна дрво материјали, природно с

На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со hind нозе, така што тие може да пеша

СПЕЦИЈАЛНА инвалидска КОЛИЧКА : На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со h

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашата Количка е Направен од Висок Квалитет на Алуминиум Алуминиумски Материјал, Фи

Симпатична форма, ставени во спалната соба или на биро, гледајќи симпатична миленичиња кога сте уморни,

Тоа е направен од високо квалитетни PP материјал, здрав, лесни и трајни производи за употреба.Затворена р

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни пластични дека е екопријателски, нетокси

【Connectable & Проширување】 : На хрчак кафез цевки комплет се прошири и дизајниран за да се поврзете со други

Scroll