Ново
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic КТ-32HL44U ТЦ-17LA2 КТ-32HL44UJ КТ-36HL44 КТ-36HL44J 3D Viera Плазма LCD LED ТВ HDTV

Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic КТ-32HL44U ТЦ-17LA2 КТ-32HL44UJ КТ-36HL44 КТ-36HL44J

Достапност: Залиха
DEN 380.40

Не програмирање е потребно.Информации за батеријата и упатство се исклучени.Замена далечински управувач за Panasonic ТВ.Едноставна контрола-Лесен за употреба.Ќе работат веднаш по инсталирањето на нови батерии.Пакување : Заврши со балон пакет Помош : Само вметнување на батерии, нема потреба од било кодови Тоа е замена далечински управувач , многу лесен за употреба , само внесете бренд нови батерии и тогаш тоа функционира .Треба да имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна

1 Ние обично го нарекуваме "POV" (Упорноста на Визија) дисплеј технологија.На ротирачки дисплеј кристал е п

Материјал : Нашата проектор прашина маска е направена од 600 D Оксфорд ткаенина материјал, со PVC облога, ко

【Џеб Мини Големина】Оваа батерија пренослив проектор дури и помали од сода може.Совршен отворено кино

Децата Проектор Мини LED Преносни Дома Говорникот Проектор(Црна).Децата Проектор Мини LED Преносни Дома Го

Активни shutter 3 D поддршка.DLP технологија, јасна слика, RGB LED светло се користи за повеќе од 10 години.Dual 2.4 G / 5

U90 1500 LM 800*480 домашно Кино LED Проекторот со Далечинскиот Управувач , Поддршка USB + VGA + SD + HDMI + AV + ТВ (Црна).LED Пр

● 1280 физичка резолуција, осветленост до 5000lm.Посветен на големиот екран декодирање програма која поддрж

Тоа може да се напојува со 12 V / 2 A моќ банка, што го прави одличен за патување, кампување, планинарење.Оваа

Вистински Full HD 1080 P Проектор : мајчин resolution1920x1080 P со LCD дисплеј технологија, која произведува висока резо

Совршен подарок за давање на вашиот пријател.Рачно изработени, нежен перформанси и висок квалитет.Напр

800*480p мајчин резолуција(поддршка до 1080 P), 1000 : 1 контраст.Вградениот Звучник.Извонредна поврзаност опции,

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Општи далечински управувач одговара за

Го подобрите басот перформанси на слушалки, што ќе ви овозможи да уживате во повеќе музика.Компатибилен

УЛТРАЛЕСЕН ДИЗАЈН;Џеб големина мини проектор (4.45x4.45x1.16 инчи) и лесни (0.74 lbs).Лесно да се земе и да работат.

2500 LUMENS 7.8 LBS.На Planar PR3010 SVGA проектор обезбедува одлични перформанси, на ниската цена што го прави идеално о

【ПОСВЕТЛА&ПООСТРИ】60% посветла и 50% поостри слики од други споредливи мини проектори на пазарот.Опремен

Стандардот 86 е инсталиран на ѕидот, лесно да се контролира со безжичен далечински управувач.Поддршка пр

1080 P HD ПРОЕКТОРОТ Поддржува HD 1080 P репродукција, оригиналната резолуција е 320*240 и поддржува 1920*1080 full HD сли

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll