Ново
Casio Потпис XJ-M250 WXGA (1280 x 800)

Casio Потпис XJ-M250 WXGA (1280 x 800)

Достапност: Залиха
DEN 2159.76

На Casio Потпис Модел проектори имаат зголемен I/O конективност, се 3 D подготвени и имаат авто светлината прилагодување за да се заштеди енергија и да се намали око fatigue.By со комбинирање на ласер, со флуоресцентни елемент и LED Casio создаде оригинален меркур-слободен хибрид извор на светлина способен за генерирање на висока осветленост.Casio има постигнато висока осветленост излез на зелена светлина, која до сега, се смета за тешко со конвенционалните phlx извори на светлина, со ефикасно конвертирање сина ласерска светлина во зелена светлина користејќи флуоресцентна елемент.Меркур слободни извор на светлина обезбедува 10x подолго извор на светлина живот од Casio жива светилка, додека се повеќе економски врз основа на светилка замена.На Casio Хибрид Извор на Светлина проектор карактеристики брзи стартување и исклучување.Проекторот достигнува својата максимална осветленост во минимум од 8 секунди и не бара ладење надолу период.На Casio Хибрид Светло Извор проектори обезбедува 50% зголемување во боја спектар на високо влијание presentatio.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

● 1280 физичка резолуција, осветленост до 5000lm.Посветен на големиот екран декодирање програма која поддрж

10000 L & Вистински 1080 P & Екстра Носи Торба : Со 10000 L,10000 : 1 висок контраст, и 16 : 9 / 4 : 3 сооднос,DOOK C55 е најмалиот �

Уживаат во филмски ноќи со вашите пријатели и семејство 300inch Големиот Екран;да Обезбеди повеќе живописн

BZBYCZH Компатибилен за ДЕЛТА BSB01703 HA300 17x17x3mm 1.7 CM 3 V 0.10 Микро проектор мали компресор фан.Состојба тип : Brand New �

【Џеб Мини Големина】Оваа батерија пренослив проектор дури и помали од сода може.Совршен отворено кино �

За разлика од некои други технологии како LCD кои се користат само 3 основни бои за да се произведе слика, P

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно �

Високо Компатибилен : Поддршка за Mircast / Airplay / DLNA режим, проект smart апарати (мобилен телефон, КОМПЈУТЕР, та�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Општи далечински управувач одговара за

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Мулти Спецификација за Приклучок : Одговара за ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучок и НИ го прикл�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

УЛТРАЛЕСЕН ДИЗАЈН;Џеб големина мини проектор (4.45x4.45x1.16 инчи) и лесни (0.74 lbs).Лесно да се земе и да работат.

【Compatiblity】 Приближното Внатрешни Димензии : 4.5 инчи од 3.5 инчи со 1.12 инчи.Тоа компатибилен со Miroir Елемент D

● HD 1080 P проекторот со Андроид системот, безжичен Интернет пристап со безжична паметен телефон, дневна с

1080 P HD ПРОЕКТОРОТ Поддржува HD 1080 P репродукција, оригиналната резолуција е 320*240 и поддржува 1920*1080 full HD сли

Scroll